Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ČEŠKY PROTI SOBĚ!

  Plíšková s Šafářovou si to rozdají na kurtu v rozpálené Austrálii

  20.01.2018 05:00 / sport google+ twitter facebook

  Boj o postup do osmifinále Australian Open čeká v sobotu čtyři české tenisty. Česká jednička Karolína Plíšková se ve třetím kole utká s krajankou Lucií Šafářovou. Ve hře budou v singlu ještě Barbora Strýcová a Tomáš Berdych.

  Karolína Plíšková lupa
  Karolína Plíšková je vo finále US Open. | abcnews.com

  Po čtyřech letech se v dámském singlu na Australian Open utkají dvě české tenistky. V souboji Karolíny Plíškové a Lucie Šafářové půjde v sobotu o osmifinále. 

  Panovalo velké horko a jsem ráda, že jsem na kurtu nebyla zbytečně dlouho
   

  Obě nasazené Češky neměly s postupem do třetího kola žádné problémy. Pouhých 44 minut strávila na rozpáleném kurtu turnajová šestka Plíšková, Brazilku Haddadovou si podala dvakrát 6:1.
  „Cítila jsem se velmi dobře, o poznání líp než v prvním kole. Podmínky ale nebyly optimální, panovalo velké horko a jsem ráda, že jsem na kurtu nebyla zbytečně dlouho," popisovala zápas pro Sport.cz Plíšková.

   

  Zápas Plíškové a Šafářové je do Areny Margaret Courtové naplánovaný jako druhý. Berdych s Argentincem Juanem Martínem del Potrem odehrají zase třetí zápas v Hisense Areně. Jako třetí duel je naplánované utkání Strýcové s Američankou Bernardou Peraovou.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...