Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NESMRTELNÍ SPORTOVCI

  Hašek obdivoval sám sebe a pak kvůli bombě nesměl odjet autem!

  19.01.2018 05:00 / sport google+ twitter facebook

  Desítky sportovců a vážených hostů obdivovaly v pražském muzeu voskových figurín naše uznávané osobnosti. Mnozí pak ale kvůli údajné bombě nemohli odjet vlastním autem!

  Matyáš Hložek lupa
  Hokejovou minulost si připomněl Matyáš Hložek | Jaroslav Hauer

  Letos v únoru uplyne 20 let od legendárního úspěchu českých hokejistů na Zimních olympijských hrách v Naganu, kdy tehdy sportovní výpravu vedl Dominik Hašek. A získali zlato!  

  Asterka se tulila k Jágrovi
   

  Večerem provázel hokejový televizní komentátor Michal Dusík, který vyzpovídal mimo jiné i Dominika Haška a herečku Jitku Asterovou. Té, jako své kolegyni z muzikálu Mamma Mia! i všem ostatním zazpíval český Rocky, svalnatý zpěvák a herec, představitel i dalších rolí Peter Pecha a podívat se přišli i dirigent Václav Hybš, Muž roku a hokejista Matyáš Hložek s přítelkyní Kateřinou Hadašovou, zpěvačky Alice Konečná a Kamila Hübsch nebo třeba skupina Maxíci.

   

  Nemalý rozruch způsobila mezi přítomnými informace o bombě umístěné v nedalekém obchodním centru. Pyrotechnici tak nikomu neumožnili ani vstup na parkoviště. „Ale já tam parkuju a prý mi auto nevydají dříve, jak za dvě až tři hodiny. Teď abych snad opravdu strávil noc v muzeu, jako ten hrdina v tom slavném filmu,” smál se Dominik Hašek. 

   

  „Já jsem jak muzeem, tak výstavou a dnešní akcí nadšená. A hokej, ten mám ráda. Jednak jsem krasobruslila, jednak je to sport plný krásných chlapů, a pak tady v Grévinu je celá řada úžasných osobností, i když z vosku. No a Jarda Jágr, je taky boží,” svěřila se Bleskově.cz Jitka Asterová, která se k voskovému Jágrovi tulila poměrně dlouho! Výstava potrvá do konce května a Asterka se těší, že na ni vezme rodinu i kámošky.

  foto: Jaroslav Hauer

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...