Pondělí 21. května 2018
svátek má Monika, zítra Emil

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NESMRTELNÍ SPORTOVCI

  Hašek obdivoval sám sebe a pak kvůli bombě nesměl odjet autem!

  19.01.2018 05:00 / sport google+ twitter facebook

  Desítky sportovců a vážených hostů obdivovaly v pražském muzeu voskových figurín naše uznávané osobnosti. Mnozí pak ale kvůli údajné bombě nemohli odjet vlastním autem!

  Matyáš Hložek lupa
  Hokejovou minulost si připomněl Matyáš Hložek | Jaroslav Hauer

  Letos v únoru uplyne 20 let od legendárního úspěchu českých hokejistů na Zimních olympijských hrách v Naganu, kdy tehdy sportovní výpravu vedl Dominik Hašek. A získali zlato!  

  Asterka se tulila k Jágrovi
   

  Večerem provázel hokejový televizní komentátor Michal Dusík, který vyzpovídal mimo jiné i Dominika Haška a herečku Jitku Asterovou. Té, jako své kolegyni z muzikálu Mamma Mia! i všem ostatním zazpíval český Rocky, svalnatý zpěvák a herec, představitel i dalších rolí Peter Pecha a podívat se přišli i dirigent Václav Hybš, Muž roku a hokejista Matyáš Hložek s přítelkyní Kateřinou Hadašovou, zpěvačky Alice Konečná a Kamila Hübsch nebo třeba skupina Maxíci.

   

  Nemalý rozruch způsobila mezi přítomnými informace o bombě umístěné v nedalekém obchodním centru. Pyrotechnici tak nikomu neumožnili ani vstup na parkoviště. „Ale já tam parkuju a prý mi auto nevydají dříve, jak za dvě až tři hodiny. Teď abych snad opravdu strávil noc v muzeu, jako ten hrdina v tom slavném filmu,” smál se Dominik Hašek. 

   

  „Já jsem jak muzeem, tak výstavou a dnešní akcí nadšená. A hokej, ten mám ráda. Jednak jsem krasobruslila, jednak je to sport plný krásných chlapů, a pak tady v Grévinu je celá řada úžasných osobností, i když z vosku. No a Jarda Jágr, je taky boží,” svěřila se Bleskově.cz Jitka Asterová, která se k voskovému Jágrovi tulila poměrně dlouho! Výstava potrvá do konce května a Asterka se těší, že na ni vezme rodinu i kámošky.

  foto: Jaroslav Hauer

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...