Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KONEC KARIÉRY?

  Biatlonistka Koukalová zrušila závody

  12.01.2018 18:00 / sport google+ twitter facebook

  Zdravotní potíže nedovolují osmadvacetileté Gabriele Koukalové účinkovat na olympiádě. Co bude dál, je nejisté. Gabriela vše vysvětlila přes facebook.

  Gabriela Koukalová lupa
  Gabriela Koukalová | Showpix

  Před rokem si Gabriela Koukalová užívala úžasné chvíle. Dařilo se ji vše, na co sáhla. Medaile vršila jednu za druhou, stala se tváří mnoha reklam, vydělala miliony a doma o ni pečoval její zamilovaný přítel. Obdivovaná, úspěšná kráska navíc hrdě bojovala proti dopingu a ohromovala i svou nebojácnou přímostí.  

  Gábina se snaží nepropadat panice
   

  Oproti tomu letošní sezona je pro Gabrielu jako noční můra. Od června kvůli bolestem nemůže naplno trénovat, natož pak závodit. O tom, že se čekání na zázrak blíží ke smutnému konci, hodně napověděla už slova šéftrenéra Ondřeje Rybáře. „Gábina není schopná závodit,“ zopakoval. Gabriela se již v prosinci vyjádřila, že důležitější než olympiáda je zdraví. „V případě, že bych nemohla v lednu naskočit do svěťáku, asi bych radši uvolnila místo mladším závodnícím,“ uvedla pro Sport. „Kdybych tam chtěla jet i za čtyři roky, tak bych snad také nebyla ještě tak stará, ne?“ dodala. 

   

  Na svůj facebookový profil následně napsala prohlášení: „Během přípravného období jsem se snažila několikrát vrátit do plného tréninku. Do poslední chvíle jsem doufala, že se vše zlepší, ale to se nepovedlo," posteskla si. "Nejsem takový optimista, abych čekala, že bez rozzávodění se a bez toho, aniž bych si vyzkoušela rychlé tréninky, by se dalo z fleku závodit,“ vysvětlila. „V první řadě se budu snažit uzdravit a pak doufám, že není všem dnům konec. Třeba budu moct na přetrženou navázat nit a ukážu se v dalších sezonách,“ dodala.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...