Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  MISTR SVĚTA SE SKRÝVÁ

  Kam zmizel legendární pilot formule 1 Michael Schumacher?

  30.12.2017 15:00 / sport google+ twitter facebook

  Německý závodník Michael Schumacher se před čtyřmi lety těžce zranil při lyžování. Absolvoval několik náročných operací a zmizel z veřejného života. Jaký je jeho zdravotní stav tak téměř nikdo neví.

  Michael Schumacher lupa
  Michael Schumacher | Internet

  Před čtyřmi lety utrpěl sedminásobný mistr světa formule 1 Michael Schumacher vážné zranění hlavy. Paradoxně ne v autě při závodech, ale na lyžích. Nikdo nechce prozradit, jak je na tom německý fenomenální závodník nyní.  

  Závody formule 1 by rád jezdil Schumacherův syn Mick
   

  Podle serveru Autoforum.cz pečuje o Schumachera jeho manželka Corina v rodinném sídle na břehu Ženevského jezera. "Schumacherův zdravotní stav není veřejnou věcí," opakuje již čtyři roky mluvčí rodiny Sabine Kehmová. Poslední novinkou o Schumiho stavu tak zůstává rok staré vyjádření, že "Schumacher nemůže chodit"

   

  Mezitím se na závodních okruzích objevil Schumiho syn Mick. Po druhém místě v německé a italské Formuli 4 se letos posunul do evropského šampionátu F3. V barvách týmu Prema s motorem Mercedes ale 18letý jezdec zatím čeká na vavříny, vrcholem bylo třetí místo v Monze.

   

  Právě Mick byl podle serveru Autoforum.cz před čtyřmi lety jediným svědkem nešťastné nehody, při které se Michael Schumacher zranil při pádu na lyžích v Méribelu. Po nárazu do kamene Schumacher utrpěl těžký úraz hlavy s poraněním mozku. Podle mínění lékařů mu zachránila život jen nasazená přilba.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...