Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MISTR SVĚTA SE SKRÝVÁ

  Kam zmizel legendární pilot formule 1 Michael Schumacher?

  30.12.2017 15:00 / sport google+ twitter facebook

  Německý závodník Michael Schumacher se před čtyřmi lety těžce zranil při lyžování. Absolvoval několik náročných operací a zmizel z veřejného života. Jaký je jeho zdravotní stav tak téměř nikdo neví.

  Michael Schumacher lupa
  Michael Schumacher | Internet

  Před čtyřmi lety utrpěl sedminásobný mistr světa formule 1 Michael Schumacher vážné zranění hlavy. Paradoxně ne v autě při závodech, ale na lyžích. Nikdo nechce prozradit, jak je na tom německý fenomenální závodník nyní.  

  Závody formule 1 by rád jezdil Schumacherův syn Mick
   

  Podle serveru Autoforum.cz pečuje o Schumachera jeho manželka Corina v rodinném sídle na břehu Ženevského jezera. "Schumacherův zdravotní stav není veřejnou věcí," opakuje již čtyři roky mluvčí rodiny Sabine Kehmová. Poslední novinkou o Schumiho stavu tak zůstává rok staré vyjádření, že "Schumacher nemůže chodit"

   

  Mezitím se na závodních okruzích objevil Schumiho syn Mick. Po druhém místě v německé a italské Formuli 4 se letos posunul do evropského šampionátu F3. V barvách týmu Prema s motorem Mercedes ale 18letý jezdec zatím čeká na vavříny, vrcholem bylo třetí místo v Monze.

   

  Právě Mick byl podle serveru Autoforum.cz před čtyřmi lety jediným svědkem nešťastné nehody, při které se Michael Schumacher zranil při pádu na lyžích v Méribelu. Po nárazu do kamene Schumacher utrpěl těžký úraz hlavy s poraněním mozku. Podle mínění lékařů mu zachránila život jen nasazená přilba.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...