Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  TRÉNUJE DOMA

  Ester Ledecká bude před olympiádou ladit formu ve Špindlerově mlýně

  29.12.2017 15:00 / sport google+ twitter facebook

  Poprvé po pěti letech trénuje česká sněhová superstar Ester Ledecká ve Špindlerově Mlýně. Před pokračováním olympijské sezony si v areálu Svatý Petr zalyžuje i zatrénuje na snowboardu celkem čtyři dny.

  Ledecká Ester lupa
  foto | Archiv Profimedia

  Světová hvězda snowboardu a sjezdového lyžování je plná optimismu a na únorové olympijské hry do Pchjončchangu se těší. "Připadá mi, že jsem snad v nejlepší formě, co jsem kdy byla," řekla. 

  V Pchjongčchangu má kromě snowboardu v plánu také sjezdařské závody
   

  Dvaadvacetiletá favoritka paralelního obřího slalomu na snowboardu má sebevědomí na rozdávání. V prosinci na snowboardu Ledecká vyhrála dva ze tří závodů Světového poháru, předtím zazářila na lyžích výhrou v tréninku sjezdu a poté sedmým místem v Lake Louise.

   

  V Pchjongčchangu má kromě snowboardu v plánu také sjezdařské závody. Měla by jet i superobří slalom, obří slalom a možná kombinaci.

   

  Ale ještě před tím ji začátkem ledna čekají závody v rakouském Lackenhofu a dva paralelní obří slalomy Světového poháru na snowboardu, 13. a 14. ledna pak sjezd a super-G na lyžích v Bad Kleinkirchheimu a poté 20. a 21. ledna zase na prkně další dva paralelní slalomy v Rogle.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...