Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TRÉNUJE DOMA

  Ester Ledecká bude před olympiádou ladit formu ve Špindlerově mlýně

  29.12.2017 15:00 / sport google+ twitter facebook

  Poprvé po pěti letech trénuje česká sněhová superstar Ester Ledecká ve Špindlerově Mlýně. Před pokračováním olympijské sezony si v areálu Svatý Petr zalyžuje i zatrénuje na snowboardu celkem čtyři dny.

  Ledecká Ester lupa
  foto | Archiv Profimedia

  Světová hvězda snowboardu a sjezdového lyžování je plná optimismu a na únorové olympijské hry do Pchjončchangu se těší. "Připadá mi, že jsem snad v nejlepší formě, co jsem kdy byla," řekla. 

  V Pchjongčchangu má kromě snowboardu v plánu také sjezdařské závody
   

  Dvaadvacetiletá favoritka paralelního obřího slalomu na snowboardu má sebevědomí na rozdávání. V prosinci na snowboardu Ledecká vyhrála dva ze tří závodů Světového poháru, předtím zazářila na lyžích výhrou v tréninku sjezdu a poté sedmým místem v Lake Louise.

   

  V Pchjongčchangu má kromě snowboardu v plánu také sjezdařské závody. Měla by jet i superobří slalom, obří slalom a možná kombinaci.

   

  Ale ještě před tím ji začátkem ledna čekají závody v rakouském Lackenhofu a dva paralelní obří slalomy Světového poháru na snowboardu, 13. a 14. ledna pak sjezd a super-G na lyžích v Bad Kleinkirchheimu a poté 20. a 21. ledna zase na prkně další dva paralelní slalomy v Rogle.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...