Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Zasloužená odměna!

  Berdych je v balíku! Díky čtvrtfinále na Australian Open miliony v kapse! Víme kolik...

  04.02.2016 00:00 / sport google+ twitter facebook

  Odměny na letošním Australian Open dosáhly rekordní výšky a čeští tenisté si z velkého koláče peněz taky část odkrojili! Největší balík shrábl Tomáš Berdych, který se v Melbourne probojoval až do čtvrtfinále a na účet mu díky tomu přistane sedm milionů korun!

  Berdych lupa
  Tomáš Berdych si z českých tenistů vydělal na Australian Open nejvíc peněz. | Facebook

  I když světová osmička Berdych nedosáhl na semifinále, protože padl se čtyřnásobným vítězem turnaje Rogerem Federerem, nemusí zoufat. Z českých tenistů si vydělal úplně nejvíc. Druhým v pořadí je Radek Štěpánek, který zabodoval hlavně ve čtyřhře, kde se dostal až do finále. K tomu se připočetla odměna za druhé kolo v singlu, podtrženo, sečteno, vydělal si téměř čtyři miliony korun.

    

  Čeští tenisté si v Melbourne rozdělili téměř 33 milionů korun. Z mužů se nejvíce napakoval Berdych a z žen Strýcová.
   

  Třetí místo obsadil s téměř milionem a půl Lukáš Rosol, který ve dvouhře překvapivě postoupil do třetího kola. Zahanbit se však nenechaly ani ženy. První příčku suverénně obsadila Barbora Strýcová, která padla až ve čtvrtém kole dvouhry a třetím kolem čtyřhry. Domů si odvezla 3 864 740 korun. Díky skvělé formě si vybojovala i místo ve Fed Cupu, kde Češky o víkendu nastoupí proti Rumunsku.


  V těsném závěsu za Strýcovou je Lucie Hradecká, která se probojovala do čtyřhry ve finále. Nyní je bohatší o tři a půl milionu korun. Dále je Karolína Plíšková, která potvrzuje svoji formu a získala přes tři miliony korun. Naopak velké zklamání byla Petra Kvitová, která nečekaně vypadla už v druhém kole a žádný velký ranec peněz si tím tedy nevydělala. Odjížděla s odměnou něco málo přes milion korun.  

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...