Pátek 22. září 2017
svátek má Darina, zítra Berta
  Z tohohle se zvedá žaludek!

  Bestiální a nechutný vrah kanibal! Oběti uřízl genitálie a prsa a pak...

  15.06.2015 06:30 / speciály google+ twitter facebook

  Hojer lupa
  Bestiální vraždou to bohužel nekončilo | archiv

  Už pěknou řádku let hnije nejsadističtější český vrah a kanibal Ladislav Hojer pod zemí. Trest smrti vyfasoval za pět brutálních vražd a znásilnění, které na ženách spáchal mezi lety 1978 až 1981 na území Československa. Jedné z nebohých obětí uřízl genitálie a prsa, které z Brna odvezl v igelitové tašce. Doma se s nimi ukájel a poté je uvařil a dal si je k snědku.

   


  Hojer oběti napadal nečekaně a vždy za účelem vlastního uspokojení. Nejprve nepřežila jeho řádění mladá Eva v Děčíně, kterou srazil na zem a násilím zavlekl do křoví. Uškrtil ji a nad mrtvou onanoval. Do pochvy jí poté zastrčil kopřivu.

   


  S další vraždou vyčkával dva roky. Při cestě vlakem se mu zalíbila pětadvacetiletá Ivona. Počkal si, až odejde na toaletu, a tam jí okolo krku omotal šálu a zmařil její život. V kabince nebylo dostatek místa, proto nad bezvládným tělem pouze masturboval.

   


  Při vojenské dovolené se rozhodl Hojer navštívit kamaráda v Košicích. Při večerní procházce spatřil u břehu vodní přehrady osamělou ženu. Na nic nečekal, přistoupil k ní zezadu a rovnou ji začal škrtit. Měl však předčasnou ejakulaci, a proto o ženu ztratil zájem. Ovázal ji drátem, zatížil a vhodil tělo do přehrady, kde si poté ještě zaplaval.

   


  Neotřesnější čin spáchal na mladé Ivaně. Uřezal jí genitálie, položil je doma na stůl a souložil s nimi. Poté je uvařil v osolené vodě a pokusil se je sníst. Kriminalisté na těle dívky objevili 36 bodných ran.
  Poslední vražda se udála v Praze nedaleko Hojerova bytu. Po hodinovém vyčkávání přistoupil k procházející ženě, kterou chtěl přemluvit k pohlavnímu styku. Odmítla a zaplatila za to životem. Vrah ji znásilnil a usmrtil. S činem se svěřil kamarádovi a právě to se mu stalo osudným. Na základě toho ho kriminalisté dopadli. V roce 1986 byl popraven.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...