Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Bestiální máma, která nemá obdoby

  Tělíčka tří zavražděných novorozenců ukrývala ve sklepě. Dostala 22 let!

  13.06.2015 06:30 / speciály google+ twitter facebook

  Vlasatice lupa
  V tomto domě vraždila bestiální matka | Profimedia

  Skrytá před okolním světem porodila krkavčí matka postupně tři zdravé novorozence, kterým dopřála jenom několik sekund života. Bestiální dvaatřicetiletá vražedkyně Michaela H. jim ve Vlasaticích na Brněnsku přikryla ústa rukou, dokud si nebyla jistá, že jejich srdce navždy dotlouklo. Mrtvolky pohodila ve sklepě vedle domu, kde i s manželem a dalšími dětmi bydlela!

   

  Jedna z nejchladnokrevnějších vražedkyň v historii České republiky vyfasovala 22 let natvrdo!

   


  Když žena začátkem roku 2012 zjistila, že je těhotná, v hlavě se jí zrodil ďábelský plán. Své rostoucí bříško se rozhodla různě maskovat, aby na těhotenství nikdo nepřišel. O tom, že čeká dvojčátka, nevěděl ani její manžel. Jelikož měli milionové dluhy, další hladový krk se jí nehodil do krámu, a proto se rozhodla děti zabít. Bezvládná tělíčka zabalila do ručníku a ukryla je do sklepa.

   


  Následující rok byla opět těhotná. Holčička bez vrozených vad jako předchozí děti nežila dlouho. Stejným způsobem ji vražedkyně sprovodila ze světa. Matka však udělala osudovou chybu, když šla před porodem na kontrolu ke gynekologovi. Ten se po několika měsících začal pídit po tom, kde dítě skončilo, a upozornil policisty.

   


  Při prohlídce domu děsivé sklepní tajemství odhalili. Ve tmě nahmatali hnilobné rozpadající se ostatky tří mrtvolek. Podezření ihned padlo na matku. Putovala do vazby a následně před soud, který se s ní nemazlil. K činům se nejprve přiznala, potom najednou obrátila. „Zabila jsem jen jedno dítě. Další dvě se narodily mrtvé,“ přísahala u soudu. Její verzi však rozmetali znalci, kteří potvrdili, že děti byly živé a zdravé. Vražedkyně z chládku nevyleze 22 let.

   


  Motiv jejího činu je obestřen záhadou. Mohla tak konat kvůli rodinným dluhům, špatným vztahům s příbuznými i kvůli jejím sklonům k popíjení alkoholu a kouření marihuany.

   

  pop | bleskove.cz

  Témata: vražda, Vlasatice, smrt, Krimi
  Komentáře ke článku
  loading...