Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Když matka vraždí!

  Podřezala vlastní děti! Pak se pokusila spáchat sebevraždu!

  07.06.2015 06:30 / speciály google+ twitter facebook

  Romana Zienertová lupa
  Romana Zienertová zavraždila své čtyři děti | archiv TV Nova

  Přivedla je na svět, ze kterého je nemilosrdně sprovodila. Nejbestiálnější matka vražedkyně Romana Zienertová v roce 2011 v Širokém Dole na Svitavsku připravila o život své čtyři děti. Neměla s nimi žádné slitování. To neměli ani soudci, kteří ji poslali do vězení na doživotí. 

   

  Zienertová osudný zářijový den vypravila nejstaršího syna do školy a pak začalo v domě běsnění. Popadla nůž a prořízla hrdlo dvouměsíční dceři, která seděla v kočárku. S rukama od krve zamířila ke čtyřleté dívce. Vší silou jí zasadila několik ran do těla. Před útokem se nebohé dítě snažilo uhýbat, nemělo však šanci přežít. Vykrvácela z hlubokých ran na krku, břiše a zápěstí. Podobné rány utrpěl i dvouletý syn. K vyvraždění všech potomků jí zbývalo zbavit se osmiletého syna, který ráno odešel do školy. Když se o několik hodin později vrátil, popadla polštář a udusila ho. Utrpěl masivní otok mozku.

   

  Vražedkyně za sebou nechala čtyři bezvládná těla a vypravila se do nedaleké stodoly. Tam si podřezala žíly a pokusila se oběsit na provaze. To se jí však nepovedlo, lano prasklo a ona dopadla z pětimetrové výšky na zem. O několik hodin později se domů vrátil manžel. „Když jsem přišel z práce, zakopl jsem o malé tělíčko. Ihned jsem běžel pro policii,“ sdělil muž. Záchranka už dětem nedokázala pomoct, vytoužené smrti však unikla Zienertová, která za svůj otřesný čin stanula před soudem.

   

  Vypověděla, že si nic nepamatuje. Její tvrzení však rozmetali znalci, kteří poukázali, že ztrátu paměti pouze předstírá. Za nemilosrdným činem měly nejspíš být partnerské problémy. Zeinertové tekly u soudu slzy po tváři pouze jednou. Ne však, když ukazovali nebohá zakrvácená tělíčka či když znalci popisovali mučivou smrti dětí. Plakala u toho, když se dozvěděla, že jí hrozí doživotí. To také dostala. Odpykává si ho v opavské věznici. 

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...