Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NOVÝ PREMIÉR

  Zeman věří, že s Babišem nám bude líp!

  06.12.2017 01:01 / politika google+ twitter facebook

  Jeden premiér odešel a nový přišel. Prezident Miloš Zeman nešetří kritikou a věří, že Andrej Babiš realizuje mnoho reforem.

  Babiš Zeman lupa
  Miloš Zeman jmenuje Andreje Babiše premiérem | ČT

  Nová vláda by si podle prezidenta neměla své spory vyřizovat přes média. "To je laická chyba, které se začínající politici velmi často dopouštějí," uvedl Miloš Zeman v rozhovoru pro Parlamentní listy.  

  Sobotka chtěl být hlavně premiérem, na tom mu podle Zemana skutečně záleželo
   

  Prezident opět naznačil, který premiér mu je sympatičtější. "Andrej Babiš je člověk, který ví, co chce. Bohuslav Sobotka byl člověk, který věděl, že chce zůstat premiérem. V tom je drobný rozdíl," sdělil s tím, že věří, že pod novým vedením dokáže vláda výrazné změny. 

   

  Novou vládu čeká plno práce. Hnutí ANO avizovalo, že se na "makání" těší. Končící vláda prý pracovala málo. "Andrej Babiš je samozřejmě nervózní z toho, když říkám, že ta vláda byla udržovací a poukazuje na to, že se podařilo dosáhnout přebytkového rozpočtu, lepšího výběru daní a dalších věcí jeho resortu. Ale to jsou při vší úctě věci jeho resortu, kterých si samozřejmě vážím, ale ty se nedají přisuzovat vládě jako celku," domnívá se Miloš Zeman. Podle něj vláda neudělala celou řadu reforem, které by nová vláda určitě udělat měla. Podrobně bude směřování vlády rozebírat v nejbližších dnech se všemi novými ministry.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...