Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Vlna samců do Evropy

  Rozvoral (SPD): Buď zakážeme minisukně nebo vyměníme politiky!

  01.02.2016 14:00 / politika google+ twitter facebook

  Nových samců se do Evropy i přes špatné a chladné počasí hrne stále více a více a člen předsednictva politického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Radek Rozvoral si nedokáže představit ten jejich silný pud přírody, až se oteplí a naše krásné ženy vyrazí do ulic s hlubokými výstřihy a v minisukních.

  Rozvoral lupa
  Radek Rozvoral se bojí, že kvůli imigrantům zakáží ženám minisukně. | Archiv SPD

  Rozvoral je přesvědčen, že se odstup na délku paže bude v tomto případě míjet účinkem a není si jist, zda si z nás autorka těchto slov, primátorka Kolína nad Rýnem Henriette Rekerová, nedělá jen srandu. „Nebo že by se snad u ní začal již projevovat hlas a silný pud přírody směřující k novým samcům?,“ ptá se Rozvoral.  

  Člen předsednictva politického hnutí Svoboda a přímá demokracie Radek Rozvoral si klade otázku, co udělá s mužskou částí imigrantů pohled na na letně vyprsené ženy. Přijde snad zákaz minisukní?
   

   

  Odpověď na otázku se ale podle Rozvorala asi nedozvíme. „Co jsme se ale dozvěděli, nebo spíše naše děti, byla pohádková ohavnost s názvem Pravdivý příběh o Sněhurce vysílaná na České televizi, ve které autor přisoudil Sněhurce přesně to, co prohlásila manželka ministra obrany a komunální politička Veronika Žilková, která z toho musela mít neskutečnou radost. Z famílie Stropnických nebyla určitě sama a sluníčkově zelený Matěj musel být také s multikulturním počínáním Sněhurky velice spokojen,“ míní Rozvoral. Politici s proimigračními názory jsou ohromným nebezpečím pro Evropu jako takovou a velice hazardují s evropskou kulturou a jejími demokratickými hodnotami, tvrdí Rozvoral. Nehájí podle něj zájmy svých občanů a snaží se jen svými činy a prohlášeními zavděčit nedemokratické Evropské unii, která je součástí řízené invaze islamismu do Evropy. 

   

  „Vzhledem k tomu, že je u těchto politiků předpoklad v pokračování této nezodpovědné proimigrační politiky, nezbude nám nic jiného než se buď s jejich názory ztotožnit a postupem času jim dovolit zakázat nosit minisukně, nebo si zvolit jiné politiky, kteří budou nekompromisně hájit evropské historické a demokratické hodnoty, jejichž budoucností musí být svoboda, rodina, vzdělanost, kultura a právo,“ dodal Rozvoral.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...