Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BOJ PROTI DIKTÁTU

  Tomio Okamura a Marine Le Penová budou v Praze rokovat o Evropě bez Bruselu

  16.11.2017 02:00 / politika google+ twitter facebook

  Tisícovka vrcholových politiků bojujících proti migraci i islámu v Evropě se 15. a 16. prosince setká v Praze. Na konferenci, která má za cíl vytvořit nový model Evropy bez závislosti na Bruselu, vystoupí neúspěšná kandidátka na post francouzského prezidenta ultrapravicová politička Marine le Penová i protiislamista Geert Wilders z Nizozemska a další.

  Le Penová lupa
  Do Prahy míří kontroverzní Marine Le Penová. | ČT

  To je sestavička! Do Česka v prosinci míří špičky protiimigrační politické elity Evropy. Všichni včetně strany Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury jsou  členy frakce evropského parlamentu Evropa národů a svobody (ENF). Jednat budou o novém modelu evropské spolupráce bez diktátu Bruselu. 

  Bude se mluvit o co nejužší spolupráci suverénních zemí bez diktátu Bruselu.
   

  Tomio Okamura hodlá na setkání svých „souvěrců“ rovněž vystoupit. A nebude to poprvé. S dalšími zástupci své SPD se setkání frakce už několikrát zúčastnil. "Bude se mluvit o co nejužší spolupráci suverénních zemí bez diktátu Bruselu na základě vzájemné výhodnosti," vysvětlil Tomio Okamura. Na připravovanou konferenci upozornil web aktualne.cz.

   

  Do Prahy kromě Le Penové a Wilderse dorazí také Italové (Liga Severu), Rakušani (Svobodní) i zástupci frakce ENF z Rumunska, Polska, Belgie nebo Británie.

   

  Pojítkem účastníků je především skepse vůči evropské integraci, nacionalismus a odpor proti migraci, která podle nich ohrožuje původní kulturu evropských zemí.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...