Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PREZIDENTOVO ZDRAVÍ

  Zeman je ve výborné kondici!

  14.11.2017 08:08 / politika google+ twitter facebook

  Dohady o prezidentově možné nemoci rozptylují nejen Zemanovi lékaři, ale také sociální demokraté. Po obědě s prezidentem ho jen chválili. Zeman prý byl fit a velmi přívětivý.

  Zeman lupa
  Prezident někdy působí velmi unaveně, ale nemocný prý není. | Showpix

  Na schůzce s prezidentem Milošem Zemanem si zástupci ČSSD zřejmě příjemně popovídali. Alespoň to vyplývá z jejich slov, která pronášeli po setkání. „Bavili jsme se o situaci v sociální demokracii. Pan prezident avizoval, že jako člověku, který je se sociální demokracií spojen, mu není osud této strany lhostejný,“ sdělil Milan Chovanec.

   

  Vzápětí několikrát zdůraznil, že prezident Zeman byl plný síly. „S panem prezidentem jsme dneska poobědvali. Osobně musím říct, že pan prezident je ve velmi dobré kondici. Osobně jsem teda já nemocného muže neviděl,“ řekl doslova a dodal, že prezident je plně zapojený do povolebního vývoje a chce se na něm podílet.  

  Prezidentovu dobrou kondici zmínili politici opakovaně.
   

  Podobně informoval o prezidentově zdraví také Jan Hamáček, který se rovněž schůzky zúčastnil. „Pan prezident byl ve velmi dobré fyzické i psychické kondici. Zajímal se o názory sociální demokracie. A také o to, jak bude vypadat ustavující schůze Poslanecké sněmovny,“ uvedl.

   

  Proč oba muži několikrát zdůraznili prezidentův dobrý zdravotní stav, aniž by se jich na to kdokoli ptal, není zcela jasné. „Je to jen vstřícné gesto vůči hlavě státu,“ komentovali politologové.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...