Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSTRÁ KRITIKA

  Okamura: Média vlastněná tunelářem Bakalou pokračují v antikampani proti SPD

  13.11.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Média vlastněná tunelářem Bakalou pokračují v antikampani proti SPD, tvrdí šéf strany Tomio Okamura. Ten je přesvědčen, že tato antikampaň souvisí s tím, že je dlouhodobým zastáncem postižených občanů Ostravska proti vytunelování OKD.

  Okamura lupa
  foto | archiv

  Bakalova média podle Okamury šíří obvinění z rasistických výroků, které měl údajně říkat pracovník kanceláře SPD Jaroslav Staník. "Bakalou placeným novinářům to řekla častá a pravidelná návštěvnice sněmovního baru a dosluhující ministryně ČSSD Michaela Marksová-Tominová, která propadla ve volbách stejně jako celá ČSSD a nebude poslankyní. Věc se měla odehrát večer ve sněmovní restauraci před 14 dny, tedy krátce po volbách," poznamenal Okamura.  

  Podnapilá ministryně Marksová vypouští proti SPD trapná a sprostá obvinění, tvrdí Tomio Okamura.
   

   

  Předseda SPD Okamura nenechal na Marksové nit suchou a servítky si rozhodně nebral. "Podnapilá paní ministryně Marksová zřejmě neunesla svoji situaci, pokud zde potkala pana Staníka, který kdysi odešel z ČSSD, neboť byl kritikem politické zrady této strany na lidech. Souběh alkoholu a frustrace ze ztráty funkce dává zášti křídla. Její obvinění, která nyní vypouští, jsou trapná a sprostá," konstatoval Okamura.

   

  Podle Okamury jde ale o lež, kterou šíří zoufalá politická konkurence. Cílem je jen pošpinit hnutí SPD a snížit jeho důvěryhodnost u veřejnosti, říká Okamura. "Kvůli velkému úspěchu hnutí SPD ve volbách se z nás opět snaží politici jiných stran a mainstreamová média udělat populisty, xenofoby, rasisty či nás jinak lživě pošpinit, aby snížili náš úspěch. Viz také vylhaný článek na Babišově webu Lidovky.cz o naší poslankyni Tereze Hyťhové," sdělil šéf SPD. Zároveň vyzval veřejnost, aby těmto politickým a novinářským zaplaceným podvodníkům, kteří zde vládnout už více než 20 let, nevěřila. "Na závěr mi dovolte malé shrnutí – všimněte si, která média nás po volbách nejvíce špiní a lžou – jsou to média tuneláře Bakaly, který je podpůrcem Kalouskovy TOP 09 (Hospodářské noviny, Respekt, Aktualne.cz a DVTV), a Babišova MF Dnes, Lidové noviny a Lidovky.cz. A já se ptám latinským Cui bono – komu ku prospěchu?," uzavřel Okamura.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...