Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OSTRÁ KRITIKA

  Okamura: Média vlastněná tunelářem Bakalou pokračují v antikampani proti SPD

  13.11.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Média vlastněná tunelářem Bakalou pokračují v antikampani proti SPD, tvrdí šéf strany Tomio Okamura. Ten je přesvědčen, že tato antikampaň souvisí s tím, že je dlouhodobým zastáncem postižených občanů Ostravska proti vytunelování OKD.

  Okamura lupa
  foto | archiv

  Bakalova média podle Okamury šíří obvinění z rasistických výroků, které měl údajně říkat pracovník kanceláře SPD Jaroslav Staník. "Bakalou placeným novinářům to řekla častá a pravidelná návštěvnice sněmovního baru a dosluhující ministryně ČSSD Michaela Marksová-Tominová, která propadla ve volbách stejně jako celá ČSSD a nebude poslankyní. Věc se měla odehrát večer ve sněmovní restauraci před 14 dny, tedy krátce po volbách," poznamenal Okamura.  

  Podnapilá ministryně Marksová vypouští proti SPD trapná a sprostá obvinění, tvrdí Tomio Okamura.
   

   

  Předseda SPD Okamura nenechal na Marksové nit suchou a servítky si rozhodně nebral. "Podnapilá paní ministryně Marksová zřejmě neunesla svoji situaci, pokud zde potkala pana Staníka, který kdysi odešel z ČSSD, neboť byl kritikem politické zrady této strany na lidech. Souběh alkoholu a frustrace ze ztráty funkce dává zášti křídla. Její obvinění, která nyní vypouští, jsou trapná a sprostá," konstatoval Okamura.

   

  Podle Okamury jde ale o lež, kterou šíří zoufalá politická konkurence. Cílem je jen pošpinit hnutí SPD a snížit jeho důvěryhodnost u veřejnosti, říká Okamura. "Kvůli velkému úspěchu hnutí SPD ve volbách se z nás opět snaží politici jiných stran a mainstreamová média udělat populisty, xenofoby, rasisty či nás jinak lživě pošpinit, aby snížili náš úspěch. Viz také vylhaný článek na Babišově webu Lidovky.cz o naší poslankyni Tereze Hyťhové," sdělil šéf SPD. Zároveň vyzval veřejnost, aby těmto politickým a novinářským zaplaceným podvodníkům, kteří zde vládnout už více než 20 let, nevěřila. "Na závěr mi dovolte malé shrnutí – všimněte si, která média nás po volbách nejvíce špiní a lžou – jsou to média tuneláře Bakaly, který je podpůrcem Kalouskovy TOP 09 (Hospodářské noviny, Respekt, Aktualne.cz a DVTV), a Babišova MF Dnes, Lidové noviny a Lidovky.cz. A já se ptám latinským Cui bono – komu ku prospěchu?," uzavřel Okamura.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...