Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZCELA JINÝ POHLED

  Teroristické útoky řídí tajné služby, říká Antonín Baudyš

  12.11.2017 13:30 / politika google+ twitter facebook

  Nevíme, kdo vlastně Evropskou unii řídí, jak a proč, tvrdí syn bývalého ministra obrany Antonín Baudyš. V rozhovoru pro Bleskově.cz vysvětluje, proč politici potřebují vyvolávat pocit nebezpečí.

  Baudyš. lupa
  Antonín Baudyš pokládá Západ za ztracený. | Youtube

  Filozof, politik a astrolog Antonín Baudyš (1972) studoval filozofii, pracuje jako poradensky astrolog a autor videokurzů a dlouhodobě se zajímá o světové dění. Známý je mimo jiné díky svému přesvědčení, že „Veškeré takzvané teroristické útoky, které se odehrály v posledních dvaceti letech v Evropě, USA a Rusku byly řízené státem a tajnými službami,“ což vysvětluje v exkluzivním rozhovoru pro Bleskově.cz.  S výsledkem voleb jste spokojený, jak se díváte na aktuální vývoj?


  Oba subjekty, které jsem podporoval, uspěly. K Pirátům jsem vstoupil v únoru 2010, kdy byli nejlepší volbou. Na takzvanou uprchlickou krizi však nedokázali zareagovat. Proto jsem letos nepřímo podporoval SPD, jakožto jedinou pronárodní stranu, důsledně se vymezující vůči islámu. V příštích volbách plánuji podpořit úplně nový politický subjekt - Cestu odpovědné společnosti. Je to klidná strana s lidským programem, ve které mají důležité slovo ženy.


  Jste známý pro své "konspirační" názory. Co je podle vás za říjnovou střelbou v Las Vegas, kolem které se objevují zvláštní skutečnosti?

   

  Veškeré takzvané teroristické útoky, které se odehrály v posledních 20 letech v Evropě, USA a Rusku byly řízené státem a tajnými službami. Každý takzvaný teroristický útok byl doprovázen řadou viditelných chyb, které dokázaly, že si státy záměrně vytvářejí fiktivního nepřítele. Protože tak posilují svoji autoritu, a obyvatelstvo, které by se jinak rychle emancipovalo, udržují ve strachu a v podřízenosti.

   

  Pokud Vám chodí po městech samopalníci, zcela to změní společenské klima. Popřípadě se tak státy snaží získat podporu proti nepříteli skutečnému. Jak to udělal Vladimir Putin skrze fiktivní útoky, kterými v letech 1999 až 2003 získal podporu veřejnosti v boji proti čečenskému terorismu a tehdejší snaze Saudů zcela rozvrátit Rusko.

   

  Evropské útoky, na kterékoliv si vzpomenete: nádraží Madrid, Breivik v Norsku, Bataclan v Paříži, Charlie Hebdo, střelba v Mnichově, kamion v Nice, dodávky v Berlíně a Londýně, to všechno byly podvody, jejichž autorství nelze připsat islámskému radikalismu. Toto říkám při plném vědomí, že mohu rozhořčit mnoho lidí, kterým islám jinak vadí stejně jako mně.
   
  A co Putin a jeho politika?

   

  Vladimir Putin měl sklidit oprávněný hněv ruské veřejnosti po odstupujícím Borisi Jelcinovi. Namísto toho si však získal veřejnost na svojí stranu konsolidací armády a diplomacie. Zastavil masivní rozkrádání nerostných surovin, tedy ruského národního bohatství. V prvé řadě tím, že nechal zavřít Chodorkovského a s Abramovičem se domluvil.  

  Putin stojí sám proti Matrixu. Přesto se snaží se Západem domluvit.
    

   

  Západ se snažil jeho úspěšný obraz poškozovat tím, že vytvářel spektakulární kriminální kauzy. Britské tajné služby zabily Litviněnka a Berezovského v okamžiku, kdy se jim již nehodili. Znetvořili ukrajinského premiéra Juščenka, shodili malajský Boeing s lidmi nad Ukrajinou a pravděpodobně nechaly zabít i Politkovskou, aby vina padla na Putina. V takové situaci a v takové atmosféře se Putin přesto snaží po celou dobu domluvit se se Západem. 

   

  NATO se pokusilo získat Krym a poté, co se to nepodařilo, rozmisťuje v Pobaltí střely s plochou dráhou letu, namířené na Moskvu. Tváří v tvář tomu všemu je Putin pochopitelně nejobdivovanějším politikem současnosti. Sám proti Matrixu. Nechtěl bych však být v jeho situaci.

   

  Co by nyní měla udělat Evropská unie, OSN či zkrátka "Evropa", aby fungovala lépe?

   

  My nevíme, kdo vlastně Unii řídí, jak a proč. Jak moc je Unie ve vleku takzvaného Deep State ve Washingtonu. Počínání Unie pro nás není srozumitelné. Řízený import milionů muslimů, hlavně mužů, s pomocí Frontexu a neziskovek je něco, co nedává jiný smysl, než jakým je záměr nahradit původní obyvatelstva Evropy obyvatelstvem novým. A k němu dochází hlavně skrze rozdílnou porodnost původního a nového obyvatelstva.

   

  Pokládám Západ za ztracený, pokud uvažuji v horizontu padesáti let. Obyvatelstvo samostatné a stále více svobodné má být vyměněno za masu lidí slabých a méně chápajících. Na národy Střední Evropy má tento proces účinek přesně opačný: vymezujeme se. Uvědomujeme si vlastní kulturní identitu a potřebu spolupráce se sousedními národy.

   

  Polská premiérka Beata Szidlowská poslala Západu vzkaz ve smyslu, posílejte nám sem uprchlíky a my z Unie odejdeme. Maďaři se v referendu vyjádřili v 97% většině, že povinné kvóty nařízené Bruselem odmítají. Brusel přesto našel způsob, jak kvóty prosadit, skrze nejnovější smlouvu Dublin 2.0, která se již nikoho na nic neptá.

   

  Na základě Lisabonské smlouvy může Europarlament prosadit cokoliv vůči národním vládám a parlamentům. Toto všechno však povede k rozpadu Evropské unie. Česká Republika se stane součástí nástupnického celku, který bude navazovat na někdejší podunajskou monarchii, nicméně se k této skupině přidá i Polsko, Pobaltí, Finsko a Ukrajina. A s tímto vývojem budu spokojený.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...