Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BOJ O HRAD

  Babiš by měl svou sílu využít ke změnám, které naše republika nutně potřebuje, říká Michal Horáček

  09.11.2017 19:00 / politika google+ twitter facebook

  Je důležité znát prezidentovo zdraví? Toto téma se nyní propírá v médiích. Prezidentský kandidát Michal Horáček má jasno – kompletní zprávu o svém zdraví i majetku zveřejnil na internetu už dávno. V rozhovoru pro Bleskově.cz také prozradil, čeho si váží na Miloši Zemanovi.

  Michal Horáček. lupa
  O Hrad usiluje také Michal Horáček. | web M.Horáčka

  Prezidentští kandidáti se již představují lidem. Šance na úspěch má současný prezident Miloš Zeman, ale sázkaři dávají velké naděje také Jiřímu Drahošovi či Michalu Horáčkovi. „Od ostatních kandidátů se myslím liším hlavně svou naprostou nezávislostí a otevřeností,“ sdělil v rozhovoru pro Bleskově.cz producent a bývalý majitel Fortuny Michal Horáček, který se netají i svým zájmem o antropologii a všeobecné dění.

   

  Pětašedesátiletý multimilionář hned při oznámení své kandidatury zveřejnil svůj program, včetně údajů o svém zdravotním stavu i o majetku. Veřejnost ho zná zejména díky působení v kultuře. V posledních letech se také vyjadřuje k dění v politice.

   

  Jak by nyní měla vypadat povolební vyjednávání?

  Podoba vlády je primárně odpovědností a úkolem premiéra. Nemám nic proti tomu, že prezident Zeman pověřil jednáním o sestavení vlády pana Andreje Babiše. A koho jiného? Vždyť je to dominantní vítěz voleb. A měl by mít možnost tuto sílu využít ke změnám, které Česká republika nezbytně potřebuje. Například reformu penzí či školství.  

  Kampaň si platím sám, proto nebudu nikomu nic dlužit ani se muset revanšovat.
   

  Proč by lidé měli volit právě vás?

  Jako jediný jsem naprosto nezávislý. Nemám politické ani byznysové vazby a svou kampaň si platím sám do poslední koruny. Proto nebudu nikomu nic dlužit, natož splácet. Nemám k nikomu blízko ani daleko a nebudu se nikomu za nic revanšovat ani mstít. Proto budu moci zastávat zájmy každého občana České republiky.

  Zároveň jsem jako jediný zcela srozumitelný a otevřený. Hned první den své kandidatury jsem zveřejnil své majetkové přiznání, kompletní lékařské zprávy, lustrační osvědčení a další dokumenty.


  Jak vnímáte současného prezidenta Miloše Zemana?

  Prezidentu Zemanovi se podařila spousta věcí. Upozornil bych například na složení Ústavního soudu, který funguje výborně a má dobrou pověst i v mezinárodních kruzích. Nebo na Hradě vyvěsil vlajku Evropské unie. Co mi však vadí: nezastupuje naši zemi pěkně a důstojně. Zazlívám mu i to, že se obklopil lidmi, kteří se chovají jako papaláši. 

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...