Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NÁVRAT SE NEKONÁ

  Ten Paroubek má ale smůlu! Ve straně ho nechtějí!

  09.11.2017 11:05 / politika google+ twitter facebook

  Velký návrat expremiéra a exšéfa ČSSD Jiřího Paroubka do strany se nekoná! Sociální demokraté na Praze 5 nepodpořili možný vstup do partaje. S návratem Paroubka do strany minulý týden souhlasil pražský krajský výkonný výbor.

  Paroubek lupa
  Smích Jiřího Paroubka přešel, když zjistil, že ho v ČSSD někteří nechtějí! | Facebook

  Paroubek ale nezískal souhlas organizace z Prahy 5, kde byl členem před svým odchodem, souhlas přitom podle stanov strany potřeboval.

   

  Důvody zamítnutí žádosti vysvětlil předseda Obvodního výkonného výboru ČSSD Prahy 5 Jan Smetana. „Zaznělo tam především to, že založil vlastní politický subjekt LEV 21 a konkuroval ČSSD a tím v podstatě poškodil zájmy ČSSD v určitém období," uvedl.  

  Návrat Jiřího Paroubka neschválila organizace v Praze 5.
   

   


  Jiří Paroubek, který ke všemu řeší patálie s manželkou Petro, s níž se rozvádí, se k rozhodnutí výboru nevyjádřil. Možnosti vrátit se na špičku politické scény se vzdát nechce. „Budu o té věci jednat dál, více se o tom zatím bavit nechci, nezlobte se...," dodal expremiér.

   

  Jiří Paroubek z ČSSD vystoupil v říjnu 2011 a založil stranu Národní socialisté - levice 21. století (LEV 21), která však ve volbách propadla. Z čela LEV 21 Paroubek odešel v roce 2014. V politice se tehdy rozhodl skončit, aby se mohl věnovat rodině, podnikání, akademické činnosti a veřejně prospěšným činnostem.

   

  Někteří sociální demokraté by přitom Paroubkův návrat uvítali. Prý by se do strany vrátil řád a pořádek. Zda se to podaří, je zatím ve hvězdách. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...