Čtvrtek 22. března 2018
svátek má Leona, zítra Ivona
  NÁVRAT SE NEKONÁ

  Ten Paroubek má ale smůlu! Ve straně ho nechtějí!

  09.11.2017 11:05 / politika google+ twitter facebook

  Velký návrat expremiéra a exšéfa ČSSD Jiřího Paroubka do strany se nekoná! Sociální demokraté na Praze 5 nepodpořili možný vstup do partaje. S návratem Paroubka do strany minulý týden souhlasil pražský krajský výkonný výbor.

  Paroubek lupa
  Smích Jiřího Paroubka přešel, když zjistil, že ho v ČSSD někteří nechtějí! | Facebook

  Paroubek ale nezískal souhlas organizace z Prahy 5, kde byl členem před svým odchodem, souhlas přitom podle stanov strany potřeboval.

   

  Důvody zamítnutí žádosti vysvětlil předseda Obvodního výkonného výboru ČSSD Prahy 5 Jan Smetana. „Zaznělo tam především to, že založil vlastní politický subjekt LEV 21 a konkuroval ČSSD a tím v podstatě poškodil zájmy ČSSD v určitém období," uvedl.  

  Návrat Jiřího Paroubka neschválila organizace v Praze 5.
   

   


  Jiří Paroubek, který ke všemu řeší patálie s manželkou Petro, s níž se rozvádí, se k rozhodnutí výboru nevyjádřil. Možnosti vrátit se na špičku politické scény se vzdát nechce. „Budu o té věci jednat dál, více se o tom zatím bavit nechci, nezlobte se...," dodal expremiér.

   

  Jiří Paroubek z ČSSD vystoupil v říjnu 2011 a založil stranu Národní socialisté - levice 21. století (LEV 21), která však ve volbách propadla. Z čela LEV 21 Paroubek odešel v roce 2014. V politice se tehdy rozhodl skončit, aby se mohl věnovat rodině, podnikání, akademické činnosti a veřejně prospěšným činnostem.

   

  Někteří sociální demokraté by přitom Paroubkův návrat uvítali. Prý by se do strany vrátil řád a pořádek. Zda se to podaří, je zatím ve hvězdách. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...