Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVÁ MINISTRYNĚ

  Lže Babiš nebo Eliška Kaplicky? Někdo se asi zbláznil!

  09.11.2017 00:30 / politika google+ twitter facebook

  Zbláznil se šéf ANO Andrej Babiš nebo dokumentaristka Eliška Kaplicky Fuchsová, manželka slavného architekta Jana Kaplického? Tvrdí totiž, že jí hnutí nabídlo post ministryně kultury, ovšem jeho předseda to dementoval.

  Kaplicky lupa
  Babiš popřel, že by Kaplicky měla dostat nabídku na ministerské místo! | Archiv

  Eliška Kaplicky Fuchsová, která je zastupitelkou Prahy za ANO, pro Aktuálně.cz tvrdila, že by se mohla stát ministryní kultury v sestavované menšinové vládě Andreje Babiše. On sám to ale popírá.

   

  „Zatím jsem na to ještě nereagovala, takhle rychlé to jistě nebude, stanovisko chci zaujmout během několika dnů," uvedla s tím, že rozhodnout se chce až na základě celkové politické situace, podrobnosti ovšem odmítla uvést.

   

  „Nechtěla bych to příliš komentovat, veškeré informace jsou na panu Babišovi. Podle mě je podstatné, aby kultura měla do budoucna minimálně tak silnou pozici, jako měla díky osobnosti dosavadního ministra Daniela Hermana. Ale není to tak, že bych si v tuto chvíli kladla nějaké podmínky," prohlásila Kaplicky Fuchsová.  

  Andrej Babiš popřel, že by Elišce Kaplicky dal nabídku na post ministryně!
   

   

  Kdo tu ale lže? Ona nebo sám Babiš. A pokud jí skutečně post nabídl, mnozí se ptají - zbláznil se? „To nemůže Andrej myslet vážně. Tuhle ženskou na post ministryně kultury, když ona neustále vymýšlí nesmysly. Třeba před časem to, že by Praha měla vzít církvi kostel, kde se skrývali parašutisti, jenž spáchali atentát na Heydricha," uvedl pro Bleskove.cz člen ANO.

   

  Když se jí později média ptala, zda je to skutečně pravda, dala zpátečku a zareagovala slovy: „Jsou to jen spekulace mezi politiky, které nemá smysl komentovat." Najednou! Že by snad Kaplicky fungovala na bázi klepů? Tedy, že by jí někdo řekl - možná z legrace - zprávu, že s ní Babiš počítá do vlády a ona se toho chytila, aniž by si to ověřila?

   

  „Paní Kaplická ode mne nedostala žádnou nabídku a nemluvil jsem s ní dlouho," řekl rázně Babiš. 

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...