Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PUTIN

  Míth: Putin roste na neschopnosti evropských politiků

  09.11.2017 14:00 / politika google+ twitter facebook

  Rusko je naším geopolitickým konkurentem. Místo aby západní politici brali Putina jako konkurenta a podle toho jednali, snaží se svést na něj vlastní neúspěchy, říká Jaroslav Míth (ODS). To prý ale nemůže fungovat.

  Míth lupa
  Míth | Archiv

  Kdo sleduje politickou scénu delší dobu a oprostí se od svých osobních antipatií, zaujme ho podle Mítha na Rusku a Putinovi jedna věc. A to, s jak neuvěřitelně nízkými kartami dokáže hrát a dosahovat úspěchů. "On, stojící v čele země, která je mnohem menší a slabší než SSSR za studené války. On, se svojí postsovětskou ekonomikou," podotkl Míth.  

  Politici činí Vladimíra Putina zodpovědným za své vlastní chyby, on ale za jejich neschopnost nemůže. Jejich chyby jen využívá, řekl Jaroslav Míth (ODS).
   

   

  Stačí podle něj jenom porovnat, kolik investoval on a kolik Západ do Iráku, arabského jara, války v Sýrii, války v Lybii. "A co získal on a co my. Ten nepoměr vložených prostředků, sil, peněz, politického kapitálu i lidských životů a získaných výsledků je neuvěřitelný. A místo poučení se z vlastních chyb a nezbytné korekci vlastních činů zareagovali západní, tedy naši, politici naprosto nepochopitelně. Činí Vladimíra Putina zodpovědným za své vlastní chyby," konstatoval Míth s tím, že protože své chyby nenapravují, vypadá to, jako když Putin stále vítězí.

   

  "Za každým problémem je Putin! Dámy a pánové, řekněme si to nahlas. Vladimír Putin není příčinou vaší neschopnosti! On je vaším konkurentem, takže vaše chyby pochopitelně využívá a zneužívá," poznamenal Míth. Poukázal na to, že Putin opravdu nezavedl společnou měnu euro se všemi důsledky na ekonomiku jižního křídla EU včetně Francie. "On nemůže za Vaše dluhy. On u vás doma nezavedl multikulturalismus, genderismus a další šílené ideologie. On nemůže za nehlídání vnějších hranic EU, on nemůže za katalánský problém, on nevypudil Británii z EU, on nezavedl programy typu solární a řepkové dotační šílenství. On nemůže za vaše ,no-go´ zóny. On ústy Merkelové nepozval miliony muslimských migrantů do vašich zemí. On nemůže za islamizaci vašich měst. On z tohoto všeho pochopitelně těží, ale nezpůsobil to. To jste způsobily vy!," vzkázal politikům Míth.

   

  Pokud Rusko koná rozsáhlé cvičení nazvané Západ v blízkosti polských hranic za účasti statisíce svých vojáků, tak odpovědí není ustrašený ukňouranec, který žaluje, že pozorovatele pustil jen někam! "Odpovědí má být stejně rozsáhlé cvičení vojsk NATO v Polsku, nazvané třeba Zázrak u Varšavy II. A přehlídka u památníku padlých polských vojáků z roku 1920 při obraně Varšavy. Tomu bude rozumět. Dámy a pánové, fňukáním typu ,Mně ten zlý Vláďa bere kyblíček´ neuspějete. Vy jste těmi rodiči, co mají zasáhnout na pískovišti," dodal Míth.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...