Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÁŽNÁ NEMOC?

  Politik z Brna šokuje: Zeman má pár měsíců života!

  08.11.2017 00:25 / politika google+ twitter facebook

  S šokujícím prohlášením přišel brněnský politik a někdejší poradce premiéra Bohuslava Sobotky Svatopluk Bartík. Uvedl, že Miloš Zeman trpí rakovinou a zbývá mu nejvýše sedm měsíců života. Údajně to má od svého spolehlivého zdroje, který nikdy neprozradí. Hrad na něj chce teď podat žalobu!

  Zeman lupa
  Je Miloš Zeman skutečně vážně nemocný, nebo jde o fámy? | ShowPix

  Bartík namítá, že veřejnost by měla znát pravdu o zdravotním stavu hlavy státu. „Má rakovinu, metastáze na více místech, svoji diagnózu zná už cca tři týdny, léčbu odmítl, prognóza tři až sedm měsíců,“ napsal na svůj facebookový profil Bartík s tím, že zdroj své informace z pochopitelných důvodů nezveřejní.

   

  „Nikdy bych takové zprávy nešířil, pokud by nešlo o nejvyššího státního činitele v době sestavování vlády, který chce navíc znovu kandidovat. Je vysoký veřejný zájem na tom, aby to veřejnost věděla,“ napsal Bartík, který je radním v městské části Brno-střed za hnutí Žít Brno, jenž spoluzakládal, ale není jeho členem.  

  Podle brněnského politika Bartíka trpí Miloš Zeman vážným onemocněním a tají to!
   

   

  „Jsou to odporné lži a ten, kdo je šíří, je lidský odpad. Na S. Bartíka bude podána žaloba a trestní oznámení,“ uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček s tím, že Hrad podá na politika trestní oznámení a žalobu.

   

  Miloš Zeman už v pondělí při potvrzování opětovné kandidatury sdělil, že mu v sobotu odešla cukrovka a netrpí dnou. Což je samo o sobě zvláštní, když u starších lidí se právě tato nemoc spíš zhoršuje, než že by zcela odezněla.

   

  Prezident tvrdí, že jediný problém, který má, je neuropatie dolních končetin. Za posledních pár měsíců také značně zhubl. Z Hradu však od léta zní, že je zdravotně v pořádku a ke snížení hmotnosti došlo úpravou jídelníčku. Prezident také několikrát sám aktivně informoval veřejnost o tom, že se nevzdal alkoholu.

   

  Podle posledních záběrů kamer, například při pověřování Andreje Babiše sestavením nové vlády, mohly miliony lidí vidět, že Zeman "v pořádku rozhodně není" a že mu nebývá dobře. „Mám za to, že pan prezident trpí nějakým vážným onemocněním. Rozhodně nebývá opilý, spíš je unavený a je možné, že bere i nějaké silné léky. Ten úbytek na váze, ,sešlost´, zvlášť za poslední měsíce a podobně, to vše by mohlo napovídat tomu, že může opravdu trpět hodně vážným onemocněním. Ale také je možné, že jde o únavu a projevy neuropatie," řekl Bleskove.cz jeden z interních lékařů. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Hrad, nemoc, Zeman Miloš
  Komentáře ke článku
  loading...