Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VOLBY HLAVY STÁTU

  Topolánek chce být prezidentem!

  05.11.2017 17:17 / politika google+ twitter facebook

  Konec spekulací - Topolánek potvrdil svůj zájem o post hlavy státu. Do úterního odpoledne tak musí sehnat podpisy minimálně 20 poslanců nebo 10 senátorů.

  Mirek Topolánek lupa
  Kdysi významný politik je opět na scéně. | Facebook

  Potřebné podpisy pro kandidaturu na Hrad má údajně Mirek Topolánek přislíbené. „Nejsem kandidát žádné strany, nekandiduji s podporou žádné strany. Sháněl jsem podporu a mám pocit, že se mi to podaří - mít podporu pěti klubů v Senátu,“ uvedl bývalý šéf ODS pro Blesk.  

  Šance vidí velmi vysoko. ODS zatím jeho kandidaturu nekomentovala.
   

  I přes silnou konkurenci si Topolánek věří. „Kdybych neviděl šanci, tak bych do toho nešel. Můj jediný problém je vysvětlit lidem v České republice, že pokud jsem někdy nějaké chyby udělal, tak já nedělám stejné chyby dvakrát," zdůraznil s tím, že je určitě hodnověrný kandidát. "Své šance vidím poměrně vysoko. S tím počtem kandidátů je to velká loterie, ale jdu do toho plnou vahou, s podporou rodiny,“ popsal pro Blesk.

   

  Bývalý premiér v poslední době prolomil několikaleté mediální mlčení a začal hojně vystupovat v médiích. Nedávno překvapil svým prohlášením o islámu. „Musíme zakázat politický islám a právo šaria v naší zemi a postavit je mimo zákon. Podobně jako fašismus, nacismus či komunismus,“ uvedl.

   

  Podle předsedy ODS Petra Fialy zveřejní strana svou strategii pro prezidentské volby po neděli.

   

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...