Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PÁD NA ÚSTA

  Sobotko, už táhni! To ty můžeš za výsledek voleb a výhru Babiše, vzkazují členové ČSSD!

  22.10.2017 00:10 / politika google+ twitter facebook

  Sociální sítě se od sobotního večera, kdy byly sečteny předběžně volební hlasy, jen hemží růzými názory, nenávistí, nadávkami či “výhrůžkami” emigrací. Největší porážku však zažila ČSSD. A mnozí její členové, kteří nemohli přijít na jméno premiéru Bohuslavu Sobotkovi doteď, ho začnou ještě víc nenávidět! Hází vinu za neúspěch na druhé, přitom za to, jak volby dopadly, může podle mnohých on sám!

  Sobotka Babiš lupa
  Sobotka podle mnoha straníků může za to, že Babiš vyhrál s přehledem! | ČT

  Premiér Bohuslav Sobotka těsně po volbách uvedl, že je zklamán z počtu hlasů, které ČSSD získala, i z celkového výsledku voleb. „Znepokojuje mne vzestup extremistických stran,” řekl bývalý šéf strany a dosavadní premiér.

   

  Tím ale naštval tisíce lidí, hlavně členů ČSSD. „Sakra, to ten samožer nechápe, že za to, jak to dopadlo, může on a jeho příšerná arogance a ego? Sobotko, proboha, už táhni a uděláš ČSSD i Zemi České největší službu, jakou jí udělat můžeš,” řekl pro Bleskove.cz jeden z politiků sociální demokracie

   

  „Místo toho, aby sklapl paty, držel ústa a krok a přiznal, že to podělal, ještě hází vinu na druhé a říká, jak se tomu všemu diví? Vždyť tu stranu přivedl cugrunt a do totálního hnoje,” uvedl člen sociální demokracie.  

  Premiér a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka se diví, že lidé zvolili ANO, SPD a Piráty!
   

   

  „Když jsem se podíval na první čísla, tak ten nejsilnější pocit bylo zklamání z počtu hlasů a z toho, jak volby dopadly, protože to, co je znepokojivé, je vzestup extremistických stran. Sociální demokracie nyní musí dobře vyhodnotit, jaké byly příčiny volebního výsledku a proč narostly tolik hlasy pro extremisty v situaci, kdy se Česku daří,” řekl Sobotka.

   

  „To snad ten pán nemyslí vážně? On asi nemá doma zrcadlo, aby se podíval, kdo za to může? Prostě samožer, samolibej, bez sebereflexe,” dodala i další z členek ČSSD.

   

  Sobotka navíc ještě poukázal na to, že nová Sněmovna bude s 9 stranami roztříštěná. „Zdá se, že ta vyjednávání po volbách budou komplikovanější," řekl.

   

  Volební lídr ČSSD Zaorálek za poklesem nejsilnější strany z posledních voleb pod deset procent vidí to, že sociální demokracie sice pracovala, ale nedokázala o tom mluvit s lidmi.

   

  „Měli jsme s nimi mluvit a vysvětlit, co děláme,” dodal volební lídr Lubomír Zaorálek, který se navíc domnívá, že kvůli počtu hlasů to ze všeho nejpravděpodobněji vypadá na odchod ČSSD do opozice.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...