Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Divný pohřeb!

  Ransdorfův pohřeb: Výčitky manželky nad rakví, odsouzení vražd a 50. let!

  29.01.2016 16:20 / politika google+ twitter facebook

  Pohřeb europoslance Miloslava Ransdorfa, který se uskutečnil dnes v poledne ve Strašnickém krematoriu, nebyl rozhodně nijak klidný a už vůbec ne nudný. Kromě toho, že přišly stovky lidí, mezi nimi třeba herec Antonín Hardt a herečku Jaroslavu Hanušovou přivezl na vozíku její příbuzný, rozpovídala se politikova manželka nad jeho rakví. A některým soudruhům z toho bylo až horko!

  Ransdorf pohřeb lupa
  Pohřeb Miloslava Ransdorfa byl plný výčitek | Profimedia

  Vlasta Ransdorfová, která několik let nemůže najít práci právě proto, že je manželkou komunisty a ke všemu europoslance, se rozhovořila a i přes uznání kvalit svého muže, nevynechala ani výčitky. Nejenom směrem k němu, ale celé komunistické straně, která ovšem zaplatila poslední rozloučení!

   

  „Byl jsi výjimečný člověk. Sledovat tě a učit se od tebe bylo inspirativní. Měl jsi hodně nepřátel. Tvoje geniální IQ vždy iritovalo primitivy. I ve vlastní straně jsi měl zákeřné nepřátele. Ti, kdo šli proti tobě, jsou strůjci bezpráví, jako aparátčíci normalizace a vrazi 50. let," řekla doslova Ransdorfová, čímž dala najevo, že ani ona nesouhlasila s režimem a už vůbec ne s tím, co se v minulém století dělo.  

  Na posledním rozloučením Miloslava Ransdorfa zazněly z úst jeho ženy výčitky!
   

   

  Svůj projev v krematoriu měla i dcera Aneta. Ta se svěřila, že být Ransdorfová není vůbec jednoduché. Že jí někteří sprostě nadávají a někteří dokonce smrt jejímu otci přejí. „Lidé, kteří mi vyčítali, že jsem se ti narodila a radují se, že jsi zemřel, jsou horši, než komunisté,“ podotkla mladá žena.

   

  Manželka europoslance Vlasta Ransdorfová přímo na pohřbu uvedla, že pro KSČM se měl její manžel těžce zadlužit, a že dal přednost partaji před rodinou. Naopak ale vyzdvihla jeho kvality, stejně jako jeho dcera.

   

  Zesnulý komunistický politik ovládal plynně 13 jazyků a dalších sedm dobře. Byl neskutečně vzdělaný, inteligentní, sečtělý a měl přehled. Záviděla mu to řada kolegů. To, co se s europoslancem dělo v posledních měsících, málokdo chápe. Podle některých domněnek mohl být Ransdorf někým vydírán. I proto se tak zadlužil.

   

  Miloslav Ransdorf zemřel minulý pátek ve věku 62 let v pražském IKEMu po záchvatu mrtvice. Jeho smrt prověřuje i policie na žádost rodiny, pro možné podezření z cizího zavinění. Kromě toho není vyloučeno, že se politik posmrtně stal i dárcem orgánů. Nemocnice ani rodina to však nechtějí komentovat.

  nely | bleskove.cz

  Témata: politika, , Ransdorf, pohřeb
  Komentáře ke článku
  loading...