Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÉ FAUX PAS

  Fiala z ODS byl málem poražen ještě před vypuknutím voleb! Postaral se o to moderátor Moravec!

  20.10.2017 00:00 / politika google+ twitter facebook

  Tak tohle televizní obrazovka asi ještě nezažila. Moderátor Václav Moravec se na konec poslední předvolební debaty v ČT málem zabil. Po rozloučení se s diváky se vydal podat ruku předsedům stran a spěchal tak, že málem nevybalancoval pád a zastavil se až u stolečku šéfa ODS Petra Fialy!

  Moravec TV lupa
  Václav Moravec měl co dělat, aby pád vybalancoval! | Reprofoto ČT

  Bravurně zvládnutá a náročná televizní debata v přímém přenosu byla zřejmě hodně unavující. A když se Moravec spěchal rozloučit s lídry volebních stran, málem na to doplatil.   

  Moderátor Václav Moravec se málem přizabil, když zakopl o lištu dekorace!
   

   

  „Málem si tam rozbil hlavu, protože zakopl o lištu dekorace a letěl a zastavil se až u stolku Petra Fialy," říkali i technici televize. 

   

  Ostatní šéfové stran se zděšením koukali, jak moderátor letí a balancuje. Naštěstí svůj pád dokázal vybalancovat. Stačilo málo a moderátor si mohl hodně ublížit, zranit a možná si i vyrazit zuby. Nebo porazit některého z politiků. 

   

  „Asi by byl Fiala první ,poražený´ politik ještě před volbami," řekl s humorem pro Bleskove.cz jeden z pracovníků veřejnoprávní televize, která diskuzi z Kongresového centra v Praze vysílala. 

   

  Unaveni byli ve čtvrtek večer také lídři politických stran. „Přijel jsem z Brna, kde jsem měl setkání s občany, navečer jsem točil rozhovor, pak šel do televize a v pátek mě ještě čeká Český rozhlas. Je to náročné, ale nestěžuji si," podotkl pro Bleskove.cz třeba předseda komunistů Vojtěch Filip. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...