Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PŘEDVOLEBNÍ UPŘÍMNOST

  Zaorálek šokuje: Babiš není můj úhlavní nepřítel!

  19.10.2017 00:40 / politika google+ twitter facebook

  Pár dní před volbami to na politické scéně sice vře, ale zároveň se ukazuje, komu jde o to, aby případně seděl v příští vládě. Jako kupříkladu volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek. Ten se nechal slyšet, že pro něj úhlavní nepřítel není Andrej Babiš (ANO), ale úplně někdo jiný!

  Zaorálek lupa
  Lubomír Zaorálek si myslí, že Andrej Babiš by v další vládě být neměl! | Archiv

  Přestože Lubomír Zaorálek nešetří směrem k Andreji Babišovi kritikou a nazývá ho buldozerem, který likviduje konkurenty Agrofertu, za úhlavního politického nepřítele ho nepovažuje. Tím je, jak uvedl v rozhovoru pro Novinky, lídr SPD Tomio Okamura.

   

  „Já když vidím, co říká pan Okamura, třeba když mluví o tom, že chce tady zavést výpověď bez udání důvodu. Prostě to, aby podnikatel mohl zítra vyhodit zaměstnance, aniž by musel cokoliv vysvětlovat. Když se mě ptáte, kdo je pro mě úhlavní nepřítel, tak je to teda pan Okamura," řekl Zaorálek.  

  Podle Zaorálka není úhlavním nepřítelem Babiš, ale Okamura!

   

  Na dotaz, zda "kauza Lithium" může poškodit ČSSD nyní těsně před volbami, Lubomír Zaorálek řekl: „To je jako se vším. Kauza vám může pohoršit, nebo přidat podle toho, jakým způsobem s ní zacházíte. To je alchymie. Já prostě nevidím důvod o tom spekulovat. Ty strany, které nemají dostatečný program, o kterém by vůbec mohly mluvit, tak žijí z kauz, a když někdy někomu padají kauzy na hlavu jedna po druhé, tak se snaží tu pozornost odvrátit tím, že vytváří sám vlastní vyprefabrikované kauzy. Lithium je přesně taková kauza."

   

  Zaorálek se pak ale vyjádřil tím, že Babiš by v další vládě už být neměl. „Já se domnívám, že Andrej Babiš ve vládě vůbec být nemůže, protože člověk, který je trestně stíhaný a obviněný, snad nebude myslet vážně to, že by chtěl být reprezentantem této vlády. To by prostě poškodilo všechny a celou zemi," dodal. 

   

  Přičemž ale, pokud hnutí ANO ve volbách vyhraje, je pravděpodobné, že se Andrej Babiš stane premiérem a bude sestavovat vládu. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...