Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZAJÍMAVÉ ZJIŠTĚNÍ

  Tenhle herec šokuje: Je Stropnického milenec?

  17.10.2017 11:20 / politika google+ twitter facebook

  Naštěstí žijeme v době, kdy se nikdo nemusí bát skrývat svou odlišnou sexuální orientaci. Jedním z takových by měl být i šéf Zelených Matěj Stropnický (34). Má mít údajně blíže k mužům než k ženám. Jeho údajný milenec dokonce promluvil. Je to mladý herec, který si zahrál i v Ordinaci v růžové zahradě.

  Stropnický Krejčík lupa
  Tihle dva pánové - Daniel Krejčík a Matěj Stropnický, jsou si hodně blízcí! | Facebook

  V gay komunitě se často říká, že Matěj Stropnický je jinak orientován než většina politiků. Mužem, který má být prý jeho přítelem a milencem, je mladičký herec Daniel Krejčík. Uvedl to deník Blesk.

   

  Třiadvacetiletý herec Divadla v Řeznické, který si zahrál i v Ordinaci v růžové zahradě, to na mladého Stropnického práskl. „Matěj je skvělej kluk, hrozně chytrej. Jenom mě mrzí, že když jdeme spolu po ulici, tak nemůžu vzít Matěje ani za ruku...“ řekl kvůli životu v utajení mladý herec.

   

  Sám šéf Zelených se nechce ke svému soukromí vůbec vyjadřovat. „Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Na shledanou,“ řekl Blesku.

   

  Svůj vztah s mladíkem nepotvrdil, ale zároveň ani nepopřel. Zato jeho partner, který je někdy odbarvený na blond, jindy zase na tmavo, je upovídanější. „Matěj je nespokojený s tím, jaké jsou jeho preference ve volbách, a tak stále neví, jestli se má takzvaně »vyoutovat«, přitom by si tím získal možná až tisíce voličů v gay a lesbické komunitě," říká Daniel Krejčík. 

  Podle herce Daniela Krejčíka je šéf Zelených Matěj Stropnický jeho partnerem!
   

   

  Přitom právě homosexuálové mnohdy i tuto stranu volí, právě proto, že je v ní zainteresována řada gay politiků na regionální či celostátní úrovni. Matěj Stropnický ale není jediný, kdo má blíže ke stejnému pohlaví. 

   

  Třeba ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO) už před časem veřejně podpořila lesbičky!

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...