Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHCE PŘESVĚDČOVAT

  Babišův boj o voliče! Pošle vám smlouvu k podpisu!

  16.10.2017 00:25 / politika google+ twitter facebook

  Andrej Babiš a jeho hnutí ANO má dobře našlápnuto k vítězství v letošních parlamentních volbách. Nicméně, aby se pojistil, tak se jeho tým rozhodl oslovit další potencionální voliče. A proto možná i vám pošle smlouvu k podpisu...

  Babiš Andrej lupa
  Andrej Babiš rozesílá do českých domácností smlouvu k podpisu! | Archiv

  Babiš nechal poslat nejspíš desítky tisíc dopisů do českých domácností, které se jmenují „Smlouva Andreje Babiše s občany ČR. V dokumentu oslovuje voliče, zavazuje se a slibuje, co je volebním programem hnutí ANO. 

   

  „Budu vládu řídit s péčí řádného hospodáře. Budu šetřit naše společné peníze a usilovat o efektivní stát," píše Babiš například v jedné ze statí dopisu. Či, že se "zasadí o pravidelné zvyšování důchodů a základní důchod navýší jednorázově všem stejně" a podobně.  

  Andrej Babiš rozesílá tisícům voličů smlouvu k podpisu!
   

   

  Slibuje pomoc mladým rodinám, kvalitní a dostupnou zdravotní péči, nižší zdanění práce. „Zavazuji se, že v žádném případě nezneužiji politickou funkci ve svůj prospěch. Jako doposud budu posílat veškeré příjmy z politiky na charitu," píše a slibuje Babiš s tím, že na vše, co v dokumentu uvedl, dává své čestné slovo.

   

  Zatímco někteří občané ČR si přečetli dopis, kde je Babiš podepsán a zároveň je kolonka …"Váš podpis", pozorně přečetli a třeba se i zamysleli, jiné naštval. „Co si to dovoluje otravovat nás bláboly a sliby, které stejně nesplní. Ani kdyby mi slíbil, že mi zvýší důchod o 20 tisíc, tak ho volit nebudu. A teď už vůbec ne, když je policií obviněn," uvedla pro Bleskove.cz jedna z voliček z Benešova u Prahy. 

   

  S podobným odporem se dopisy setkaly i na dalších místech napříč republikou. Jako marketingový tah to ale podle týmu ANO, tedy Babiše, byl dobrý nápad. Už nyní má šéf hnutí spočítáno, že minimálně deset procent oslovených lidí i tímhle panfletem přesvědčí a hlas mu dá. 

   

   

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...