Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZÁSADNÍ ZPRÁVA

  V kauze Čapí hnízdo bude kromě Babiše a Faltýnka obviněno dalších 9 lidí!

  13.10.2017 11:45 / politika google+ twitter facebook

  Obvinění v kauze Čapí hnízdo se bude týkat všech podezřelých, které vyjmenoval v žádosti o vydání šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a jeho místopředsedy Jaroslava Faltýnka ke stíhání pražský kriminalista Pavel Nevtípil. To znamená, že kromě těchto dvou politiků půjde ještě o 9 lidí!

  Babiš Faltýnček lupa
  Kromě Babiše a Faltýnka má být v kauze Čapí hízdo obviněno dalších 9 lidí! | Archiv ČT

  Informaci přinesl server Novinky.cz s tím, že důvěryhodný zdroj redakce, jenž měl již možnost text policejního usnesení prostudovat, potvrdil, že hospodářská kriminálka obviní či již obvinila celkem jedenáct lidí. Obálku s usnesením o zahájení trestního stíhání už si v pondělí vyzvedli Babiš s Faltýnkem.

   

  Oběma hrozí v případě soudní dohry až desetileté tresty za dotační podvod, Babišovi navíc i za poškození finančních zájmů EU.  

  V kauze Čapí hnízdo má být obviněno celkem 11 lidí, včetně Babiše a Faltýnka!
   

   

  Převzít policejní dokument si měli i manželka šéfa ANO Monika Babišová, jeho dvě děti z prvního manželství Adriana Bobeková a Andrej Babiš mladší, dále švagr Martin Herodes a pak také někdejší zástupci firem, kterým oficiálně farma Čapí hnízdo v minulosti patřila.

   

  V žádosti o Babišovo a Faltýnkovo vydání policie podle serveru zmínila členy představenstva společnosti ZZN Pelhřimov, která dříve Čapí hnízdo převzala jako vlastník po Babišově Agrofertu. Jde o Zdeňka Kubisku a Jana Platila.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...