Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRSNÁ VÝHRŮŽKA

  Miloš Zeman chtěl zabít kameramana!

  11.10.2017 13:00 / politika google+ twitter facebook

  Tak tohle se hodně povedlo. Rozzuřeného Miloše Zemana dlouho nikdo neviděl. A i když to vypadalo, že si dělá legraci, přítomnost kameramana ve Štrasburku, kde se prezident zúčastnil setkání Rady Evropy, když procházel foyer, ho hodně rozčílila. Dokonce vyhrožoval zabitím!

  Miloš Zeman chtěl zabít kameramana! | Youtube/ČT

  V momentě, kdy Zeman procházel foyer, kde byly rozestavěny fotky jeho předchůdce Václava Havla, na něj namířila jedna z kamer. A to neměla dělat. „Vyžeňte toho kameramana, nebo ho zabiju,“ prohlásil Zeman.

   

  Bodyguardi na jeho žádost reagovali, ale velmi slušně požádali kameramana, aby se vzdálil a prezident prošel. Co Zemana tak rozlítilo, není jasné. Zda to, že kamery viděly, jak jeden z osobních strážců prezidenta podepíral, nebo to, že prochází kolem fotek exprezidenta Havla a ani se nad nimi nezastavil?

   

  „Je to skandální, že prezident na oficiální akci tohle řekne kameramanovi veřejnoprávní televize, který nedělá nic, jen monitoruje jeho účast. Podívejte se, v jakém stavu Miloš Zeman je, jak reaguje. Tohle má být hlava státu pro další roky?," ptala se na sociální síti jedna z diskutérek a přidali se k ní další.  

  Miloš Zeman šokoval ve Štrasburku, když "pohrozil" kameramanovi zabitím!
   

   

  „Ať jde do důchodu a když mu vadí, že si ho natáčí, ať zaleze na Vysočinu," dodal další pisatel. Pravdou je, že Zeman reagoval velmi podrážděně. Je možné, že mu nebylo nejlépe, nicméně jeho reakce nebyla adekvátní akci, které se zúčastnil.

   

  Miloš Zeman se netají svou záští k některým novinářům. Na setkání s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v Číně letos v květnu například „vtipkoval“, že jich je moc a měli by se likvidovat. Putin na Zemanův pokus o humor pohotově odvětil, že není třeba je likvidovat, ale je možné je omezit.

   

  Prezident v Radě Evropy v úterý pobouřil Ukrajinu, když anexi Krymu Ruskou federací označil za hotovou věc a Kyjevu doporučil, aby si nechal ztrátu svého území od Moskvy kompenzovat finančně nebo ropou či plynem. 

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...