Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ODMÍTÁ SPOJENÍ

  Šéf KSČM: S Babišem do koalice rozhodně ne!

  24.09.2017 00:40 / politika google+ twitter facebook

  Blížící se parlamentní volby má šanci vyhrát ANO Andreje Babiše, jenomže může mít zásadní problém! Možná, že velký vezír, jak mu někteří s nadsázkou přezdívají, nebude mít s kým do vládní koalice!

  Filip Vojtěch lupa
  Vojtěch Filip nyní rázně odmítá ANO jako případného koaličního partnera! | Youtube

  Pravice křičí, že s Babišem po volbách do koalice nepůjde, levice už hovoří podobně. Kromě ČSSD se teď vyslovil i předseda KSČM Vojtěch Filip. V rozhovoru pro Právo zároveň varoval před  spojenectvím babišovců s ODS. Přičemž právě tato pravicová strana tvrdí, že s ANO nikdy.

   

  Kdo tedy nakonec vytvoří vládní koalici? „KSČM má samozřejmě ambici uspět co nejlépe, i vyhrát bychom chtěli. Situaci ale hodnotíme reálně. Na větší míru odpovědnosti jsme připraveni jak programově, tak personálně. Otázkou je, jak volby dopadnou, kdo s kým bude jednat o koalicích, a já mám bohužel obavu, že vše spěje ke koalici ANO s ODS,” prohlásil Filip.  

  Vojtěch Filip odmítá jít do koalice s Andrejem Babišem a jeho ANO!
   

   

  „Znamenalo by to ovšem, že by se vrátila riziková politika pravicových postupů, které v roce 2010 vedly k hluboké krizi,” podotkl šéf KSČM a jasně odmítl jakoukoli koalici s ANO.

   

  Vojtěch Filip také promluvil o migrační krizi v Evropě. Evropa musí být aktivnější v řešení příčin krize, především v odstranění válečných konfliktů. Je třeba ukončit válku v Iráku i v Sýrii a pomoci ve stabilizaci prostředí. Bez toho uklidnění bude migrační vlna dál pokračovat a Evropská komise bude jako doposud řešit jen následky krize, tedy uprchlíky. Příčiny krize ale zatím neřešila,” míní Filip.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...