Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÉ DUSNO

  Velká nenávist ve vládě: Tenhle chlap pije Marksové krev!

  19.09.2017 11:10 / politika google+ twitter facebook

  Současná vláda Bohuslava Sobotky pomalu ale jistě dosluhuje a mezi některými ministry vládne nevraživost. Jako mezi šéfovou resortu sociálních věcí Michaelou Marksovou (ČSSD) a vicepremiérem Pavlem Bělobrádkem (KDU-ČSL).

  Bělobrádek Marksová lupa
  Pavel Bělobrádek pije kolegyni Marksové pořádně krev! | Archiv ČT

  Marksové totiž Bělobrádek pije krev, podobně, jako statisícům lidí v ČR, hlavně matkám samoživitelkám nebo milovníkům zvířat. Právě proti těmto lidem měl ministr a vicepremiér výpady, které mnohé zvedly ze židle.

   

  Nyní situace graduje! Michaela Marksová jde doslova do vývrtky kvůli mnohým názorům Pavla Bělobrádka a lidovcům všeobecně. Hlavně kvůli nové “koncepci rodinné politiky”. Podle KDU-ČSL je koncepce v rozporu s koaliční smlouvou.

   

  „Takovýto zásadní dokument by měl být konsensuální. Pro nás je rodinná politika prioritou a domníváme se, že přijatý dokument je chybný, v rozporu s programovým prohlášením vlády i koaliční smlouvou. Je to útok na manželství jako institut,“ uvedl Pavel  Bělobrádek poté, co vláda nejtěsnější většinou dokument schválila.  

  Pavel Bělobrádek pije kolegyni z vlády Michaele Marksové krev!
   

   

  Podle lidovců je nutné podporovat hlavně rodiny s dětmi. „My chceme především podporovat pracující rodiny s dětmi. Stát nemá podporovat lidi jen proto, že rodí děti,“ uvedl pro Právo Belobrádek. „U nás dobře fungují slevy na manželku, koncepce to chce zrušit a řešit všechno plošně dávkami,“ dodal.

   

  To ale totálně zvedlo ze židle Michaelu Marksovou. „Jestli je zavedení novomanželských půjček, podpora manželských poraden či míst ve školkách útokem na manželství, pak já jsem papežka. A děti samoživitelek a samoživitelů v dokonalém světě pana Bělobrádka prostě neexistují,“ reagovala ministryně.

   

  Koncepce rodinné politiky počítá například se zvýšením rodičovské ze současných 220 tisíc korun na 250 tisíc, navýšit by se měla mateřská. Navýšení by se mělo týkat i přídavků na děti a porodné. Navrhuje také půjčky na bydlení. Školky, stejně jako kurzy ve školkách, by měly být zdarma.

   

  Marksová je rudá vzteky právě kvůli názorům kolegy Bělobrádka, který preferuje zásadně jen manželské páry a takzvané “celé rodiny”. „Ale uniká mu, že žijí spousty lidí s dětmi samotných a i ti si přeci zaslouží podporu a pomoc,” dodala Marksová.

   

  Některé výplody Bělobrádka hraničí i podle matek samoživitelek s s urážkami a ponižováním. „Co si vůbec nějaký lidmi placený politik dovoluje říkat, že když expartner dluží matce samoživitelce alimenty, že je to vlastně její problém, protože si měla rozmyslet, s kým dítě má. Anebo to, že zvíře neumírá, ale chcípá, pojde. Pan Bělobrádek je arogantní, do sebe zahleděný, fanatický egoista, který je dobře živ z peněz daňových poplatníků a měl by jít už od válu,” dodala pro Bleskove.cz matka samoživitelka paní Olina z Mladé Boleslavi. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...