Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TOHLE HLAVA NEBERE

  Merkelová! A tohle je co? NAPROSTÁ VYČ******T, kdy uprchlíci jezdí na dovolenou tam, odkud utíkají!

  14.09.2017 00:15 / politika google+ twitter facebook

  Angela Merkelová se snaží celou Evropu přesvědčit, že všichni uprchlíci jsou vlastně chudáci, protože prchají ze svých zemí, kde zuří válka, je tam hlad a jsou tam i mučeni. Jenomže je všechno trochu jinak. Někteří azylanti totiž jezdí na dovolenou tam, odkud utekli!

  Merkelová lupa
  Merkelová odsoudila urpchlíky, kteří jezdí na dovolenou do svých zemí! | Archiv

  Uprchlíci, kteří získali azyl v Německu, totiž stále častěji jezdí na dovolenou do zemí, z nichž uprchli. Jak uvedla německá rozhlasová stanice Deutsche Welle s odvoláním na další německá média, tyhle případy nejsou výjimkou!

   

  A co na to německá kancléřka Angela Merkelová? Ví to! Dokonce už na konci srpna to zkritizovala a řekla, že by se v tom případě mělo přehodnotit rozhodnutí o udělení azylu. To ale není jen tak. Odebrání azylu je poměrně složitá věc.  

  Mnozí uprchlíci, kteří v Německu získají azyl, jezdí na dovolenou do své rodné země!
   

   

  „Dokážu si představit obtížnou rodinnou situaci, kdy je návrat na několik dní pochopitelný. Ale nejde si udělat dovolenou v zemi, ze které člověk utekl. V takovém případě by to mohl být důvod prověřit ještě jednou rozhodnutí o azylu,“ odpověděla kancléřka Merkelová na dotaz deníku Welt am Sonntag, co si o tom myslí. V interview hájila své rozhodnutí z léta 2015 pustit uprchlíky do Německa, protože to „byla nouzová situace“.

   

  Uprchlíci, kteří strávili dovolenou ve své vlasti, byli většinou ze Sýrie a Iráku, podotkl Welt s odvoláním na zemské ministerstvo vnitra. Jeho mluvčí uvedl, že se dá čekat „velké množství nenahlášených případů”.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...