Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OSTRÝ VÝPAD

  Kalousek zaútočil na prezidenta: Zeman je zchátralý a nesvéprávný stařec!

  13.09.2017 11:00 / politika google+ twitter facebook

  Šéf TOP 09 a exministr financí Miroslav Kalousek, jehož strana chtěla za prezidenta bývalého předsedu Karla Schwarzenberga, ostře zaútočil na současnou hlavu státu. Zeman je podle něj zchátralý a nesvéprávný stařec!

  Kalousek lupa
  Miroslav Kalousek ostře zaútočil na Miloše Zemana! | Youtube

  Podle předsedy TOP 09 Kalouska musí Miloš Zeman za každou cenu skončit a měl by ho nahradit někdo lepší a zdatnější.

   

  „Předčasně schátralý stařec ztratil veškerou soudnost a asi i svéprávnost. Musí skončit, tohle si ČR nezaslouží,“ napsal na sociální síti Kalousek. Pak si ale všiml, že udělal chybu. „Omlouvám se za pravopisnou chybu. Píše se ,zchátralý´. Leč MZ je tak zchátralý, že je možná i schátralý,“ doplnil svůj příspěvek muž, který je jedním z nejméně oblíbených politiků.  

  Miroslav Kalousek označil Miloše Zemana za zchátralého a nesvéprávného starce.
   

   

  Kalousek, který vynášel do nebes dalšího, neméně "staršího a zchátralého starce" Karla Schwarzenberga a přál si, aby on byl na Hradě, zaútočil na Zemana hlavně kvůli jeho vyjádření týkající se šéfa ANO Andreje Babiše. Zeman uvedl, že Babiše by jmenoval premiérem i tehdy, kdyby byl stíhaný politik ve vazbě. 

   

  Protože se Kalousek s Babišem rozhodně nemusí, je pro něj vše, co je pozitivní ohledně šéfa ANO, jako šťouchnutí do vosího hnízda.

   

  Kalouskův názor rozdělil veřejnost na dva tábory. Zatímco jedni mu poklonkují a říkají, že konečně řekl to, co si někteří myslí dávno, jiní ho za jeho tweet začali odsuzovat a nenávidět. „Ať se podívá na sebe, pan Kalousek. Střízlivý je jen občas a podle něj by byl lepším prezidentem ten věčně spící a šišlající kníže? To je úroveň...," napsala jedna z diskutérek. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...