Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VELKÁ PODPORA

  Babiš se směje: Jágre, Štěpánku, máte ale tohle zapotřebí?

  12.09.2017 11:11 / politika google+ twitter facebook

  Hodně velké opovržení zažívají dva čeští a zároveň světoví sportovci Jaromír Jágr a Radek Štěpánek. Slavný hokejista a jeho kolega tenista totiž veřejně podporují momentálně “politicky nejúspěšnějšího”, ale také nejkontroverznějšího politika Andreje Babiše.

  Babiš Jágr lupa
  Lidé se ptají Jágra i Štěpánka, zda mají tohle zapotřebí. | Facebook A. Babiše

  Jágr se Štěpánkem se před pár dny zúčastnili akce, kterou nejspíš pořádal “Babišův” holding, který, i když je ve svěřeneckém fondu, ovládá. Podpořili tak jeho politické hnutí ANO, které vede v předvolebních preferencích. 

   

  „Sporťáček Praha a megastar Jaromír Jágr. Dík moc vám všem, co jste dorazili…,” napsal na sociální síť sám Andrej Babiš a přidal foto, jak se naklání za dvěma sportovci, kteří se zrovna podepisují fanouškům.  

  Jaromír Jágr i Radek Štěpánek veřejně a dlouho podporují Andreje Babiše a jeho ANO!
   

   

  „Máte tohle zapotřebí? Vážila jsem si vás obou, ale tohle? Je to vaše věc, ovšem takhle podporovat někoho, kdo má problém se zákonem a bude asi stíhán. Styďte se,” napsala paní Zdena na sociální síti.

   

  A nebyla sama. Podobných vzkazů mají Jágr se Štěpánkem mnohem více. Nic si z toho prý ale nedělají. Babiše totiž podporují veřejně a dlouho. Je možné, že právě jejich veřejná podpora nahání šéfovi hnutí tolik bodů. A to přesto, že byl vydán Sněmovnou k trestnímu stíhání za údajný dotační podvod na Čapí hnízdo.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...