Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ PODPORA

  Babiš se směje: Jágre, Štěpánku, máte ale tohle zapotřebí?

  12.09.2017 11:11 / politika google+ twitter facebook

  Hodně velké opovržení zažívají dva čeští a zároveň světoví sportovci Jaromír Jágr a Radek Štěpánek. Slavný hokejista a jeho kolega tenista totiž veřejně podporují momentálně “politicky nejúspěšnějšího”, ale také nejkontroverznějšího politika Andreje Babiše.

  Babiš Jágr lupa
  Lidé se ptají Jágra i Štěpánka, zda mají tohle zapotřebí. | Facebook A. Babiše

  Jágr se Štěpánkem se před pár dny zúčastnili akce, kterou nejspíš pořádal “Babišův” holding, který, i když je ve svěřeneckém fondu, ovládá. Podpořili tak jeho politické hnutí ANO, které vede v předvolebních preferencích. 

   

  „Sporťáček Praha a megastar Jaromír Jágr. Dík moc vám všem, co jste dorazili…,” napsal na sociální síť sám Andrej Babiš a přidal foto, jak se naklání za dvěma sportovci, kteří se zrovna podepisují fanouškům.  

  Jaromír Jágr i Radek Štěpánek veřejně a dlouho podporují Andreje Babiše a jeho ANO!
   

   

  „Máte tohle zapotřebí? Vážila jsem si vás obou, ale tohle? Je to vaše věc, ovšem takhle podporovat někoho, kdo má problém se zákonem a bude asi stíhán. Styďte se,” napsala paní Zdena na sociální síti.

   

  A nebyla sama. Podobných vzkazů mají Jágr se Štěpánkem mnohem více. Nic si z toho prý ale nedělají. Babiše totiž podporují veřejně a dlouho. Je možné, že právě jejich veřejná podpora nahání šéfovi hnutí tolik bodů. A to přesto, že byl vydán Sněmovnou k trestnímu stíhání za údajný dotační podvod na Čapí hnízdo.

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...