Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÉ ROZHODNUTÍ

  Horáček: Zruším nesmysl na Hradě!

  12.09.2017 16:45 / politika google+ twitter facebook

  Jako za totality fronty na banány teď vypadají zástupy lidí na Pražském hradě, kteří si ho chtějí prohlédnout, ať už zvenčí nebo zevnitř. Čechy i turisty ze zahraničí to štve, některým to ale přijde spíš komické.

  Horáček kolo lupa
  Michal Horáček volá po zrušení nesmyslných kontrol na Hradě! | 100dni.cz

  Například Michal Horáček, který kandiduje na prezidenta, slíbil, že pokud by vyhrál, okamžitě nechá zrušit tuhle nesmyslnou bariéru mezi "Hradem a podhradím". 

   

  Například jen o víkendu tu každý den ve frontě čekalo okolo 400 lidí. Jak Češi, tak i cizinci, kteří si chtěli prohlédnout areál Hradu, nevěřícně kroutili hlavou. „Za totáče se stály fronty na banány, teď čekáme na to, abysme se mohli podívat na to, jak to na Hradě vypadá. Vždyť je to komické," řekla Bleskove.cz jedna z návštěvnic.

   

  „Možná, že tu pan prezident vede statistiku, kolik lidí projde branou, a aby tu nemuseli stát pikolíci nebo studentíci, udělali detekční rámy a prohlídky a každého evidují," usmíval se další z příchozích, pan Zbyněk z Olomouce.  

  Michal Horáček volá po zrušení nesmyslných kontrol na Hradě!
   

   

  „Zruším nesmyslné kontroly na Hradě,” říká hlasitě Michal Horáček. „Je to jen šikana občanů, turistů a stojí to zbytečné peníze. A pokud něco skutečně teroristy naopak přitahuje, jsou to právě fronty, davy turistů,” namítá kandidát na Hrad. 

   

  Kontroly na Hradě byly zavedeny jako prevence bezpečnosti údajně proti možnému terorismu, nicméně doposud nikdo neprokázal, že by byly opodstatněné. Několik týdnů dokonce jezdí na Hradčanech a v jeho okolí mladá, krásná slečna na kole s transparentem, který hlásá tento slib zrušení kontrol a upozorňuje tak na nesmyslnost opatření. „Podle čeho se pozná chlap? Drží slovo a plní sliby. Pro českého prezidenta to musí platit bezvýhradně,” podotýká Horáček.

   

  „Teď už jen zbývá jediné - počkat si na začátek příštího roku, kdy se uskuteční prezidentské volby a přesvědčit dostatečný počet občanů ČR, aby dali hlas tomu, kdo bude dobře reprezentovat naši zemi, kdo má co nabídnout, kdo má úroveň a není zahleděný jenom sám do sebe…,” dodávají někteří podporovatelé Michala Horáčka.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...