Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HODNĚ UPŘÍMNÝ

  Prezident Zeman nemá zábrany!

  09.09.2017 00:40 / politika google+ twitter facebook

  Hodně velké "bomby" jede v poslední době prezident Miloš Zeman. Ten dokonce prohlásil, že i kdyby byl Andrej Babiš ve vazbě, jmenuje ho premiérem, pokud ANO vyhraje volby.

  Zeman lupa
  Miloš Zeman jede doslova bomby! | Facebook

  Zeman na otázku v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz, zda by jmenoval premiérem Babiše, kdyby se jej policie rozhodla vzít do vazby, odpověděl: „Nepochybně ano. Vždy jsem jako protipříklad uváděl hejtmana Libereckého kraje Martina Půtu, proti kterému je stále vedeno trestní stíhání, ale protože v krajských volbách získal důvěru občanů, tak je opět hejtmanem. Mimochodem, skoro se obávám, že tohle trestní stíhání Martina Půty bude další policejní blamáží," řekl Zeman.

   

  Nastala by ale blamáž, protože policie by po pár týdnech musela Babiš propustit. To sám prezident vysvětlil. „Je zapotřebí si uvědomit, že po volbách by musela policie žádat znovu o vydání Andreje Babiše jako nově zvoleného poslance, takže by musel být z cely propuštěn."  

  Miloš Zeman by Andreje Babiše jmenoval premiérem, i kdyby byl ve vazbě!
   

   

  Prezident rovněž promluvil o schůzce s policejním prezidentem Tomášem Tuhým právě ohledně Babiše a Čapího hnízda.  „Ptal jsem se pana policejního prezidenta, aniž bych ho jakkoli ovlivňoval, proč policie tuto kauzu nevyšetřovala už dávno, když se o ní ví devět let. Nemohu říci, že bych dostal uspokojivou odpověď," konstatovala hlava státu.

   

  Miloš Zeman se zmínil i o tom, zda se podle jeho názoru jedná třeba o "policejní provokaci a politickou objednávku". „Vždy odpovídám těm, kdo tento názor kritizují: Když tady byla Kubiceho zpráva, všichni jste ječeli, že je to policejní provokace, protože je to tesně před volbami a nepotřebovali jste žádné další důkazy, jenom to, že je to těsně před volbami. Proč se nechováte úplně stejně v případě kauzy Čapí hnízdo?," podotkl s dotazem Zeman. 

   

  Miloš Zeman, jak je již jeho zvykem, se nenechá ničím a nikým zaskočit. Odpověděl i na otázku týkající se jeho transparentního účtu, na který "provokatéři" začali posílat příspěvky po jednom haléři s místy dost vulgárními vzkazy. Kupříkladu slovo „kunda“ se tam vyskytuje zhruba 1 400x. A co na to Miloš Zeman?

   

  „Když jsem přeložil slovo pussy do češtiny, což je název ruské punkové skupiny, jsem rád, že se to čtenáři naučili a budou tedy lépe než já ovládat anglický jazyk," dodal prezident.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...