Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POLITICKÁ VĚŠTBA

  Volby by teď ovládly s ANO i tyto dvě strany!

  08.09.2017 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Měsíc co měsíc se poslední dobou příliš nemění předvolební preference v průzkumech. Pokud nenastane zásadní zvrat, letošní parlamentní volby drtivě ovládne Babišovo ANO. Na druhém místě jsou komunisté a ČSSD je bronzová!

  Volby lupa
  Volby by nyní vyhrálo ANO, KSČM a ČSSD! | Archiv

  ANO by nyní volilo 30,7 procenta lidí, zatímco před čtyřmi lety to bylo "jen" 18,65 procenta voličů. KSČM by nyní získala 13,8 procenta hlasů a těsně za ní by skončila sociální demokracie s 13,6 procenty hlasů.

   

  Podle průzkumu agentury Phoenix online research pak následuje ODS, kandidující do sněmovny s podporou Soukromníků. Společně by získali 10,6 procenta hlasů. TOP 09 by volilo s LES 6 procent lidí a stejný počet lidí by volil lidovce.  

  Kdyby se nyní konaly volby, vyhrálo by je ANO, druzí komunisté a třetí ČSSD!
   

   

  „Do Sněmovny by se nejspíš dostali i Piráti s 5,8 procenty hlasů a také Starostové a nezávislí s 5,3 procenty a těsně za nimi Robejškovi Realisté, které by volilo 5,2 procenta voličů," uvedla agentura.

   

  SPD Tomia Okamury by dostala 5 procent a byla by poslední, která by se do Sněmovny dostala. Zbytek stran a hnutí by skončil za vraty.

   

  Už příští měsíc rozhodnou voliči a bude zajímavé sledovat, zda se předvolební průzkumy přibližují realitě, nebo se naprosto mýlily...!

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...