Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VÁŽNÉ OBVINĚNÍ

  Zdechovský útočí na Okamuru: Je to velký lhář a podvodník!

  04.09.2017 00:50 / politika google+ twitter facebook

  Europoslanec za KDU-ČSL Tomáš Zdechovský ostře zaútočil na senátora Tomia Okamuru (SPD). Prý na něm dokonce kvůli jeho výmyslům chce vysoudit majlant.

  Zdechovský lupa
  Tomáš Zdechovský označil Tomia Okamuru za lháře a podvodníka! | Youtube

  Jak to europoslanec chce udělat, je otázkou, ale naštvaný je pořádně! „Například si vymyslel, ze jsme hlasovali pro usnesení vyzývající k potrestání České republiky za nepřijímání uprchlíků. Až na to, že takové usnesení neexistuje,” uvedl Zdechovský.

   

  „Chci se proti tomuto a dalším tvrzením Tomia Okamury bránit jak trestním oznámením, tak podáním případné žaloby. Všechno, co na tobě Tomio vysoudím, chci darovat fondu dětské onkologie Pink Buble," uvedl na videu na sociální síti Tomáš Zdechovský.  

  Tomáš Zdechovský označil Tomia Okamuru za velkého lháře a podvodníka!
   

   

  Zároveň vyzývá všechny, aby si zjistili, co Okamura dělá a říká, a šířili to. „A chci vzkázat všem, aby řekli lidem kolem sebe, že Tomio Okamura je naprostý lhář a podvodník, který prostě si neověřuje svoje informace a šíří je mezi lidi. A postavil svou kampaň na lži. Okamura není schopen v této republice cokoli udělat. Pokud někdo lže před volbami, bude lhát i po volbách a myslím si, že takoví lidé by neměli reprezentovat ČR," dodal Zdechovský.

   

  Sám Tomio Okamura zatím nějak zásadně na slova Zdechovského nereagoval. Ale určitě s nějakým vyjádřením přijde...

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...