Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ROZUMNÉ NÁVRHY

  Putin varuje: Jsme velmi blízko od válečného konfliktu!

  01.09.2017 11:40 / politika google+ twitter facebook

  Jeden z nejmocnějších mužů světa Vladimir Putin varuje! Svět je velmi blízko od válečného konfliktu. A upozorňuje, že zvyšování tlaku na severokorejský režim Kim Čong-una nikam nepovede. Raději by viděl jiné řešení.

  Putin lupa
  Vladimir Putin varuje před válečným konfliktem, kterému se ale dá předejít! | Archiv

  Mezinárodní společenství, včetně USA, by namísto výhrůžek mělo jednat a vyřešit korejskou krizi diplomatickou cestou. V článku, který Kreml zveřejnil, to napsal ruský prezident Vladimir Putin. Ten dal jinými slovy najevo to, že Donald Trump by měl přestat být tak horlivý a snažit se hledat jiné cesty.

   

  „Rusko je přesvědčeno, že politika vyvíjení tlaku na Pchjongjang je chybná a neúčinná,“ uvedl Putin před zahájením summitu BRICKS v čínském Sia-menu. BRICKS je hospodářské uskupení Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Jižní Afriky. Svět nyní podle Putina balancuje na hraně rozsáhlého válečného konfliktu.

   

  „Problémy regionu by měly být vyřešeny prostřednictvím přímého dialogu všech zúčastněných stran, a to bez kladení předběžných podmínek. Provokace, tlak, militarismus a urážlivá rétorika vedou do slepé ulice,“ varoval dále Putin.  

  Vladimir Putin apeluje na to, aby se spor se Severní Koreou urovnal diplomatickou cestou!
   

   

  Kreml vyjádření Putina zveřejnil jen několik hodin poté, co Spojené státy a Jižní Korea v reakci na další test severokorejské balistické střely podnikly simulované bombardování Korejského poloostrova a Američané nad ním nechali přelétnout strategické bombardéry B-1B Lancer. Letouny jsou schopny nést jaderné hlavice. Severní Korea to označila za zbrklý a divoký vojenský čin.

   

  Dosud největší diplomatickou krizi vyvolala neutuchající snaha režimu Kim Čong-una vybavit se raketami schopnými nést jaderné hlavice, jimiž by mohl zasáhnout Spojené státy a jejich spojence. Jaderný program KLDR přitom pokročil tak, že Pchjongjang už svého cíle dosáhl nebo je mu velmi blízko. A to je pro Američany nepřijatelné.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...