Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Jdou po něm?

  Chtějí ho zkompromitovat: Na radního s afrem Feriho se chystají kvůli kouření marihuany!

  26.01.2016 14:58 / politika google+ twitter facebook

  Extravagantní mladý zastupitel a nejmladší radní severočeských Teplic rozhodně nenechává nikoho v klidu. Teď se však na něj někteří chystají proto, že se prezentuje s cigaretou jointa v ruce, což by jako mladý politik prý neměl. Jenže Feri se za to nestydí a už dříve se nechal slyšet, že k marihuaně má blízký vztah.

  Feri Dominik lupa
  Dominik Feri se objevil na fotce s cigaretou jointa! | Facebook

  Dominik Feri, který má předky z Afriky, ale sám je po rodičích rodilý Čech, má své názory, kterým se mnohým líbí a nejsou to vždy jen teenageři. Svým vzhledem i zapojením se do regionální politiky vyčnívá, a to možná některé štve. Názorově jsou mu, ač kandidoval za TOP 09, blízko Piráti. Hlavně pro jejich názory a nápady.  

  Radní teplic Dominik Feri se ukázal s cigaretou marihuany a už je z toho pozdvižení!
   

   

  Pokud by chtěl ale někdo Dominika Feriho hnát třeba před soudu proto, že drží v ruce marihuanu, má smůlu. Pokud ji má totiž pro svou potřebu, není to trestné a je jedno, jestli jde o zedníka, automechanika nebo radního.

   

  Feri sám do vrcholné politiky nemíří, tedy alespoň zatím. A to je možná problém. Zřejmě pár vlivným v Teplicích a okolí vadí, protože je na něj vidět, je o něm slyšet a píše se o něm.

   

  „Pro mě jsou hlavní Teplice a ambice jít výš zatím opravdu nemám. Už jenom proto, že výš znamená třeba kraj a ten Ústecký je divoký západ. Ale kdo ví, protože jsem původně taky netušil, že budu radní,“ říká radní s afrem na hlavě. Do funkce se totiž dostal jako náhradník. Zkrátka měl štěstí.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...