Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DŮLEŽITÁ NÁVŠTĚVA

  Zeman a Sobotka pojedou na největší českou výstavu, ale nepotkají se! Prezident je rád!

  23.08.2017 00:17 / politika google+ twitter facebook

  Prezident Miloš Zeman a premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se tento týden vydají na největší českou agro výstavu. Oba česlní představitelé pojedou na Zemi živitelku do Českých Budějovic, ale nepotkají se spolu. Hlava státu je prý ráda...

  Zeman Sobotka lupa
  Zeman i Sobotka přijedou na největší agrovýstavu, ale nepotkají se! | Archiv

  Zeman výstavu Země živitelka, která je největší svého druhu u nás, zahájí ve čtvrtek. V Jihočeském kraji tak bude letos už podruhé. Premiér Sobotka přijede do jihočeské metropole v sobotu. Účastní se tu Národních dožínek, které jsou vždy součástí programu.

   

  Zeman se tak se Sobotkou nepotkají. Oba jsou asi rádi, hlavně tedy prezident. Kuloáry z jeho okolí hovoří o tom, že čím méně se budou vídat, tím lépe. Podobné je to asi i ze strany premiéra.  

  Miloš Zeman i Bohuslav Sobotka zavítají na Zemi živitelku, ale spolu se nepotkají!
   

   

  Sobotka se ale bude muset sejít s hejtmankou Ivanou Stráskou (ČSSD). Tedy s ženou, která stejně jako asi osm dalších odstoupila z kandidátky pro letošní parlamentní volby. Důvodem je to, že Sobotka nechal odstavit bývalého hejtmana Jiřího Zimolu a zakázal, aby kandidoval. 

   

  Hejtmanka Stráská, která bude pochopitelně na Živitelce premiéra doprovázet, se zatím k návštěvě Sobotky nevyjádřila. 

   

  Letošní ročník agrosalonu Země živitelka bude prý v mnohém jiný. Ale hlavně v tom, že se tak jako v uplynulých letech nekoná na přelomu měsíce. Začíná 24. a končí 29. 8. srpna. Trvá tedy pět dní. Kdysi trvala tři, později dva týdny. Každoročně se na akci přijede podívat okolo 90 až 100 tisíc zájemců z celé republiky i ze zahraničí. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...