Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZDRAVOTNÍ POTÍŽE

  Šokující zpráva: Uříznou lékaři Zemanovi nohu?

  16.08.2017 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Miloš Zeman má často potíže se stabilitou. Nemůže za to ale jen alkohol, jak až trapně často někde zaznívá, ale závažné onemocnění - takzvaná neuropatie. Ta má souvislost i s cukrovkou. Uříznou snad prezidentovi lékaři nohu?

  Zeman Miloš lupa
  Miloš Zeman se cítí být v dobré kondici a chce na prezidenta opět kandidovat! | Archiv ČT

  Jeden z nejmenovaných webů uvedl, že má Zeman podstoupit vážnou operaci a hrozí, že mu amputují nohu. Proti tomu se ale prezidentská kancelář ohradila a označila to za sprostou lež a pomluvu.

   

  Informaci o operaci vyvrátil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček, který napsal, že jde o cílenou kampaň poškodit prezidenta Zemana před prezidentskými volbami. Vyzval všechny novináře, aby zveřejnili zdroj této spekulace.  

  Zprávu o údajné amputaci nohy prezidenta Zemana vyvrátil jeho mluvčí Jiří Ovčáček!
   

   

  „Mezi novináři je v těchto dnech aktivně šířena lež, že pan prezident podstoupil operaci nohy a je v nemocnici. Ptají se například Filip Horký z DVTV a Ondřej Kundra z Respektu. Pan prezident je přitom na dlouhodobě plánované a hlavně zasloužené týdenní dovolené v Lánech. A příští týden například navštíví výstavu Země živitelka v Českých Budějovicích. Lži, které mají pomáhat protikandidátům, budou v příštích týdnech a měsících zcela běžnou záležitostí,“ uvedl Ovčáček.

   

  Zemana často hlavně jeho kritici napadají za to, že není zdravotně způsobilý k tomu, aby dál na prezidenstký úřad kandidoval. On sám však tvrdí, že až na částečné fyzické omezení je v pořádku a cítí se dobře!

   

  Že by Zemanův stav i kvůli diabetu byl tak špatný, aby mu hrozila amputace končetiny, se zdá nereálné! 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...