Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JASNÉ ROZHODNUTÍ

  Naštvaný šéf Petr Fiala: V ODS budou padat hlavy!

  14.08.2017 11:59 / politika google+ twitter facebook

  Vedení ODS už zřejmě teče voda do bot. Naštvaný je i šéf strany Petr Fiala. Ten dokonce pohrozil, že budou padat hlavy. A to velmi brzo!

  Fiala lupa
  Petr Fiala doufá, že ODS dostane ve volbách alespoň dvouciferný počet hlasů! | ODS

  Pokud nedostane ODS v říjnových volbách více jak 10 procent, bude to znamenat konec šéfa strany Fialy. Mnozí představitelé ODS také jasně říkají, že hranice volebního úspěchu a neúspěchu je dvouciferný.

   

  „Když to bude devět procent, je to v podstatě konec Petra Fialy. Když to bude čtrnáct procent, je rázem na piedestalu,“ řekl v rozhovoru pro Týden senátor a primátor Teplic Jaroslav Kubera.  

  Pokud ODS nezíská alesoň 10 až 11 procent ve volbách, budou padat hlavy!
   

   

  V minulých volbách do Sněmovny získala ODS ubohých 7,72 procenta hlasů a šestnáct poslaneckých mandátů. Po konci vlády Petra Nečase skončila strana v opozici. Nyní by se ráda dostala do popředí. Podle volebního průzkumu má nyní šanci získat mezi 10 až 13 procenty.

   

  „V roce 2014 jsem šel do kandidatury na předsedu ODS s dvěma cíli. Zachránit ODS, která byla po událostech z roku 2013 volebně, finančně a personálně na hraně propasti, a zvýšit v následující parlamentních volbách volební zisky ODS. První cíl jsme splnili a pevně věřím, že po volbách 2017 bude naplněn i ten druhý,“ uvedl lídr ODS Petr Fiala, který potvrdil, že pokud nezíská strana alespoň dvouciferný počet hlasů, budou padat hlavy.

   

  Zda bude v případě úspěchu ODS součástí příští vlády, také není jasné. Pokud skutečně vyhraje Babišovo ANO, to zřejmě do holportu nepůjde. I když po volbách může být všechno úplně jinak...!

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...