Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  FASHION ÚLET

  Z Klause si zase dělají legraci! Teď je z něj „růžovofialový… boy?

  13.08.2017 00:01 / politika google+ twitter facebook

  Exprezident Václav Klaus zřejmě chytil druhou mízu. Jenže se stává terčem posměchu. Zatímco před dvěma týdny se na jedné akci objevil v uplých džínách, podivných ponožkách a botách, teď se vydal na Sněžku v dost netradičních barvách!

  Klaus lupa
  Takový trochu pink exprezident při cestě na Sněžku! | Facebook

  Z Klause si nejvíce utahují i čeští gayové a lesby, kteří o exprezidentovi roky tvrdí, že je skrytý homosexuál. A i proto se stává terčem jejich úšklebků.

   

  „Kikina konečně ví, jak se obléct na Prague Pride," napsal jeden z diskutérů na sociálních sítích. Další má pocit, že exprezident už neví, co by si na sebe natáhl.  

  Prezident Václav Klaus se na Sněžce objevil v kraťasech a tričku, které je barevně hodně úlet.
   

   

  „To je kostým na teplý festival nebo v tom Venda Klausů vážně chodí ven? Tohle je fakt úlet, ale asi už konečně pochopil, kam patří," napsal jiný kritik.

   

  Mnozí se shodují na tom, že takové outfity by si na sebe nevzali často ani ti nejvýstřednější gayové. Hlavně ne ve věku Václava Klause.

   

  Exprezident by si měl asi vážně promluvit s člověkem, který mu dělá styling. „Pan Klaus je vážně k smíchu. Měl by si uvědomit, kolik je mu. Vždyť je to vážně hrůza. Vždycky byl skvěle oblečený, ale poslední dobou je spíš za kašpara...," dodala kriticky kdysi velká fanynka Václava Klause, paní Zdena. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...