Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠOKUJÍCÍ ZPOVĚĎ

  Paroubkovi byla žena nevěrná! A pomohl mu prý nejvíce Kalousek!

  12.08.2017 04:35 / politika google+ twitter facebook

  Naprosto šokující je zpověď expremiéra a exšéfa ČSSD Jiřího Paroubka. Přiznal, že za rozpadem jeho manželství je její údajný mimomanželský vztah a divné chování, nejspíš způsobené psychikou. A také to, že mu paradoxně nejvíce pomohl ten, od kterého by to nejspíš nikdo, ani on sám, nečekal!

  Paroubek Paroubková lupa
  Jiří Paroubek osočil svou ženu, že mu byla nevěrná! | Archiv ČT

  Že by se vztahy mezi ním a stále manželkou Petrou uklidnily, Jiří Paroubek odmítá. „Jak se můžou uklidnit vztahy, když manželka po deseti letech harmonického vztahu najednou ze dne na den odejde a ještě v ten večer na vás pošle advokáty s nehoráznými požadavky,“ rozhovořil se pro magazín Luxury Prague Life Jiří Paroubek.

   

  „A kromě toho časem přijdete na to, že má mimomanželský vztah, je obklopená bodyguardy a obklopuje jimi i naši dceru. To se prostě nezapomíná a podle toho budu také postupovat.  Já jsem se opravdu v tomto manželství překonal a celých deset let jsem byl věrný,“ tvrdí Jiří a vyčítá ženě i to, že ho zbavila rodiny, která je pro něj velmi důležitá.  

  Jiří Paroubek prozradil, že mu žena měla být nevěrná a nejvíce mu pomohl Miroslav Kalousek.
   

   

  Politik také prozradil, jak se poznal se svou novou partnerkou.  Zavolala mu prý poté, co od něj odešla manželka. Ale nebyla jediná, mnoho lidí se ho snažilo v těžkých chvílích povzbudit. A ozval se mu prý dokonce někdo, od koho by to snad nikdy nečekal! Politický sok Miroslav Kalousek (TOP 09).

   

  „Jako člověk s velkým Č se ukázal pan Kalousek, se kterým jsem měl politicky velmi nesmiřitelné vztahy. Je to asi podruhé nebo potřetí, kdy jsem zjistil, že patří k lidem, kteří se o druhé zajímají, a to i přesto, že jsme byli v pracovních podmínkách nepřátelé,“ popisoval expremiér v obsáhlém rozhovoru pro magazín Luxury Prague Life.

   

  Jeho žena Petra na něj poslala právníky, bodyguardy a snažila se jej nařknout i z psychického a možná fyzického násilí. To však Jiří Paroubek rázně odmítá. A nyní se hlavně snaží docílit toho, aby mohl vídat jejich dceru Margaritku. 

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...