Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SLOVO CHLAPA

  Bělobrádek: Jsem ochoten skončit a odejít!

  03.08.2017 00:15 / politika google+ twitter facebook

  Předseda lidovců Pavel Bělobrádek překvapil. Uvedl, že pokud KDU-ČSL neuspěje v letošních říjnových sněmovních volbách, skončí v čele strany a odejde.

  Bělobrádek lupa
  Pokud lidovci u voleb neuspějí, je Pavel Bělobrádek rozhodnutý odejít! | Archiv KDU-ČSL

  Bělobrádek uvedl, že pokud by lidovci skončili s horším výsledkem než před čtyřmi lety, kdy získali 6,78 procenta, tak je připraven přijmout vlastní odpovědnost.

   

  Podle červencového volebního modelu agentury STEM by KDU-ČSL ve sněmovních volbách dostala 6,7 procenta, podle CVVM by získala 7,5 procenta…

   

  Pavel Bělobrádek podle Euro.cz řekl, že ihned rezignuje na post předsedy strany, pokud by konečný výsledek klesl pod úroveň z roku 2013.  

  Předseda KDU-ČSL je v případě volebního neúspěchu strany připraven odejít z jejího čela!
   

   

  „To je snad samozřejmé ve slušné společnosti. To je, jako kdybyste se zeptal, jestli je dobré smrkat do rukávu. Rezignace snad patří k nějaké politické kultuře," podotkl předseda a vicepremiér.

   

  Lidovci nedávno představili svou vlastní kampaň, kterou museli narychlo upravit po rozchodu se Starosty a nezávislými. Koalice dvou stran by totiž u voleb propadla a nedostala by se do Sněmovny.

   

  „Každý hlas, který bude navíc oproti minulému zisku, budu považovat za úspěch. Ve všech volbách za těch sedm let, co jsem předseda, jsme dosáhli lepšího výsledku než předtím," dodal Bělobrádek.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...