Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  POLITICKÝ PROBLÉM

  Do Sněmovny by se dostal Okamura i Piráti, lidovci a STAN by ostrouhali!

  15.07.2017 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Pokud by se nyní konaly volby, s přehledem by je vyhrálo Babišovo ANO před ČSSD s 16,4 procenty hlasů a KSČM s 11,8 procenty. To je skutečný politický problém. Daleko zajímavější zjištění je, že mezi poslance by se dostali i lidé od Okamury a Pirátů, ale od lidovců a STAN už ne!

  Okamura Bělobrádek lupa
  Okamura by se do Sněmovny dostal, zatímco Bělobrátdek se STAN nikoli! | Archiv, Profimedia

  Podle půrzkumu agentury Focus by koalice KDU-ČSL a STAN dostala na frak a do Sněmovny by se nedostala. „Měla by jen  7,6 procenta, zatímco tyto strany jako koalice potřebují dohromady nejméně 10  procent," uvádí Focus.

   

  ANO si proti minulému průzkumu Focusu téměř o procentní bod polepšilo, sociální demokraté naopak zhruba půl procentního bodu ztratili. „Preference ANO oproti minulému výzkumu z května mírně narostly, nedosáhly však hodnot z dob před vládní krizí. Podpora sociálních demokratů je rovněž výrazně nižší ve srovnání s obdobím před vládní krizí," uvádí autoři průzkumu.

   

  Pohoršila si také KSČM o víc než dva procentní body, podpora ODS zůstala téměř beze změny stejně jako koalice lidovců a STAN.   

  Do Sněmovny by se dostalo Okamurovo sdružení i Piráti, ale koalice lidovců a STAN nikoli!
   

   

  Dalším, kdo si myslí, že v koalici spíš uspěje, je TOP 09 a Miroslav Kalousek. Ten se spojil s LES exministra Martina Bursíka. Za ně bude kandidovat například i scénáristka a režisérka Olga Sommerová. Mnozí voliči mají ale pocit, že ani to jim nepomůže.

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...