Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DIVNÉ SPOJENÍ

  Kalousek své TOP 09 totálně podřezává větev! Do voleb přizval Bursíka!

  13.07.2017 00:10 / politika google+ twitter facebook

  Další divné spojení a zoufalé volání o pomoc. Po sloučení KDU-ČSL a STAN pro letošní podzimní volby je tu další podivné propojení. Tentokrát to ale vypadá, že si větev pod svou stranou TOP 09 řeže Miroslav Kalousek!

  Kalousek Bursík lupa
  Tohle spojení TOP 09 a LES je více než podivné! | Archiv ČTK

  Nejenom preference spojení lidovců a STAN jsou tristní, ale i TOP 09 vymýšlí nejrůznější strategie. A právě nyní Miroslav Kalousek přišel s "geniálním nápadem",  jak to celé zachránit.

   

  TOP 09 a ekologická strana LES, kterou vede bývalý ministr životního prostředí Martin Bursík, vytvoří pro sněmovní volby společnou kandidátku. Chtějí, aby se netříštily hlasy liberálních voličů. Nepůjde ale o koalici.  

  Miroslav Kalousek chce s jeho TOP 09 jít do podzimních voleb spolu s LES Martina Bursíka!
   

   

  Spolupráci a její podobu oficiálně oznámí dnes. Zajímavé je také to, že na kandidátku TOP 09 se dostanou pouze někteří členové LES. Teď už je ale jasné, že kandidovat nebude bývalá poslankyně, přezdívaná "biomasa", Kateřina Jacques a zřejmě ani její partner Bursík.  

  Miroslav Kalousek chce s jeho TOP 09 jít do podzimních voleb spolu s LES Martina Bursíka!
   

   

  „Já mám dojem, že Bursík nechce kandidovat,“ řekl serveru Aktualne.cz čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

   

  Liberálně ekologickou stranu (LES) založil bývalý lídr Strany zelených Bursík v době, kdy se do vedení Zelených dostávali radikálové kolem Matěje Stropnického.

   

  „Tohle spojení je doslova polibkem smrti. Kalouska vyšplouchl Gazdík a jeho STAN, tak hledal partnera. A nikdo jiný s ním jít nechtěl než Bursík, politická mrtvola," dodal jeden z politologů a znalců českého politického zákulisí. Rozhodnout musejí však až voliči. Některým se ale naopak může propojení líbit, takže - kdo ví...?

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...