Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BUDE VÍTĚZEM?

  Babiš se bude smát naposled! Natrhne jim pr**l

  03.07.2017 11:55 / politika google+ twitter facebook

  Všichni představitelé koaličních i opozičních stran kromě ANO si rvou vlasy! S hrůzou sledují vysoké preference hnutí ANO, zatímco jejich strany ztrácejí hlasy či stagnují. A bojí se jediného - Babišova vítězství!

  Babiš lupa
  Andrej Babiš se chystá pořádně svým protivníkům natrhnout zadek! | Archiv

  Babišovy předvolební preference přičítají okolo 30 až 35 procent hlasů. Poslední průzkum pro ČT ukázal, že ANO by teď vyhrálo volby, ODS by byla druhá, třetí komunisté a až čtvrtá ČSSD. Další strany zůstávají v závěsu.

   

  „Bojí se Babiše jako čert kříže! On se ale bude smát naposled a nejvíc. Prostě jim natrhne pr**l," řekl pro Bleskove.cz paradoxně jeden z členů sociální demokracie, který se vůbec nediví, že ČSSD dopadá tak, jak dopadá!  

  Vítězem voleb by se podle všech průzkumů stalo Babišovo ANO s více jak 30 procenty hlasů!
   

   

  „Vždyť si za to můžeme sami tím, jak jsme nechali Sobotku a jeho tým vládnout. Podívejte se, kam jsme to dopracovali. To je tristní. Tak ať se teď nikdo nediví, že Babiš vede. A ODS nebo TOPka, nemají velké šance něco ještě změnit. Komunisti mají zhruba to svoje, takže cokoli bude navíc, bude bonus," říká politik z ČSSD, který si myslí, že by strana měla zásadně změnit přístup k voličům, a ne prý, jako mnohé další, mít jediný cíl: „Jejich jediným cílem je - zlikvidovat Babiše. A to je špatně. Proto ANO lidi ty hlasy dají, už naschvál...," míní politik.

   

  Ale i pokud ANO volby vyhraje, bude nejspíš potřebovat spojence. A přestože dnes třeba ODS mluví o tom, že s "s Babišem nikdy", už se prý v kuloárech hovoří o tom, že by to pro modrou stranu zas takový problém nebyl. Otázkou pak zůstává, zda se Babišovo hnutí nespojí třeba s komunisty a nebudou společně pohodlně vládnout...

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...