Pátek 23. února 2018
svátek má Svatopluk, zítra Matěj
  BUDE VÍTĚZEM?

  Babiš se bude smát naposled! Natrhne jim pr**l

  03.07.2017 11:55 / politika google+ twitter facebook

  Všichni představitelé koaličních i opozičních stran kromě ANO si rvou vlasy! S hrůzou sledují vysoké preference hnutí ANO, zatímco jejich strany ztrácejí hlasy či stagnují. A bojí se jediného - Babišova vítězství!

  Babiš lupa
  Andrej Babiš se chystá pořádně svým protivníkům natrhnout zadek! | Archiv

  Babišovy předvolební preference přičítají okolo 30 až 35 procent hlasů. Poslední průzkum pro ČT ukázal, že ANO by teď vyhrálo volby, ODS by byla druhá, třetí komunisté a až čtvrtá ČSSD. Další strany zůstávají v závěsu.

   

  „Bojí se Babiše jako čert kříže! On se ale bude smát naposled a nejvíc. Prostě jim natrhne pr**l," řekl pro Bleskove.cz paradoxně jeden z členů sociální demokracie, který se vůbec nediví, že ČSSD dopadá tak, jak dopadá!  

  Vítězem voleb by se podle všech průzkumů stalo Babišovo ANO s více jak 30 procenty hlasů!
   

   

  „Vždyť si za to můžeme sami tím, jak jsme nechali Sobotku a jeho tým vládnout. Podívejte se, kam jsme to dopracovali. To je tristní. Tak ať se teď nikdo nediví, že Babiš vede. A ODS nebo TOPka, nemají velké šance něco ještě změnit. Komunisti mají zhruba to svoje, takže cokoli bude navíc, bude bonus," říká politik z ČSSD, který si myslí, že by strana měla zásadně změnit přístup k voličům, a ne prý, jako mnohé další, mít jediný cíl: „Jejich jediným cílem je - zlikvidovat Babiše. A to je špatně. Proto ANO lidi ty hlasy dají, už naschvál...," míní politik.

   

  Ale i pokud ANO volby vyhraje, bude nejspíš potřebovat spojence. A přestože dnes třeba ODS mluví o tom, že s "s Babišem nikdy", už se prý v kuloárech hovoří o tom, že by to pro modrou stranu zas takový problém nebyl. Otázkou pak zůstává, zda se Babišovo hnutí nespojí třeba s komunisty a nebudou společně pohodlně vládnout...

   

   

   

   

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...