Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VYSVĚDČENÍ

  Fiala: Vláda v klíčových předmětech propadla.

  29.06.2017 12:00 / politika google+ twitter facebook

  ODS se rozhodla vystavit vládě vysvědčení a moc slavně to nedopadlo. Jedničku si vysloužila jen za vlastní marketing, podporu velkých firem a šikanu malých podnikatelů. Naopak v klíčových předmětech podle předsedy ODS Petra Fialy totálně propadla.

  Fiala lupa
  Fiala | ODS

  Vysvědčení vládě vystavila ODS po jejím tříapůlletém fungování. Celou dobu se podle Fialy vláda tvářila, že je úspěšná, skutečnost prý ale byla zcela odlišná. "Minulé měsíce potvrdily, že všechno byla jen marketingová bublina. Odpovídá tomu i vysvědčení, které jsme vládě vystavili. Výborná byla vláda právě jen ve vlastním marketingu, v podpoře velkých firem a naopak šikaně malých. V daňové politice a v odstraňování byrokracie - tedy oblastech, které se týkají prakticky každého z nás – propadla. Vládní strany selhaly a ANO, ČSSD ani KDU-ČSL se nemohou zbavit své odpovědnosti," zhodnotil vládu předseda ODS.  

  Celou dobu se vláda tvářila, že je úspěšná, všechno to ale byla jen marketingová bublina, prohlásil Petr Fiala (ODS).
   

   

  Podle předsedy poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjury nesou všechny tři vládní strany odpovědnost za současný stav. "ČSSD nese přímou odpovědnost za to, že jako strana s premiérem dopustila projídání hospodářského růstu, i za to, že nechala vyrůst a posílit Andreje Babiše navzdory všem jeho aférám. Hnutí ANO nese přímou zodpovědnost za šikanování slušných lidí, za EET, za komplikované vysoké daně a za stále vysoké odvody. Za chabé výsledky prakticky ve všech svých resortech, za zanedbávání obranyschopnosti naší země, za klamání lidí ohledně stavu veřejných financí. KDU-ČSL šla do vlády jako rozumná protiváha. Zklamala ale na plné čáře. Neprosadila nic, ničemu nezabránila a vyjádření pana Bělobrádka, že teď vlastně nemají s ničím nic společného, považuji za trapné. KDU-ČSL se ukázala jako strana, která nikdy nikomu nebude vadit," dodal Stanjura.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...